Meie lood

Meil on probleem! 10. mai Andrus Peetson

8. mail 2024 toimus Kilingi-Nõmmes koolitus "Meil on probleem!".

Osalesid maakonna matemaatika- ja klassiõpetajad. Uus matemaatika õppekava on suunatud rohkem probleemülesannete lahendamisoskuste õppimisele. Kõige olulisem on juba algklassides alustada erinevate strateegiate õpetamist. Tartu Ülikooli didaktik Anu Palu ja õpetaja Mare Tallo ettekanne oli "Probleemülesannete lahendamisoskuse kujundamine". Õpetajate Helen Mitt ja Hille Uustamme ettekanne oli "Matemaatiline julgus: avardades piire probleemide lahendamisel".

Üritus lõppes diskusiooniga, kus osalesid Anu Palu, Hille Uustamm, Uulu kooli direktor Egle Rumberg ja algklasside aineühenduse juht Ruth Kalde.

Õpetaja Hille Uustamm

8. mail 2024 toimus Kilingi-Nõmmes koolitus "Meil on probleem!".

Õpetaja Hille Uustamm