Student Life

Huviharidus ja huvitegevus 2020/2021


huviringi/ huvitegevuse nimetus juhendaja toimumise aeg toimumise koht finantseerimine
Loodus- ja matkaring (noorem vanuserühm) Aile Jaansalu T.14.30-16.00 Makerscpace riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele
Loodus- ja matkaring (vanem vanuserühm)  Bruno Born E.15.30-16.30 spordikeskus riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele
3D modelleerimine ja tehnoloogia ring I Signe Sume N.15.00-16.30 käsitööruum riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele
3D modelleerimine ja tehnoloogia ring II TarmoPajula N.15.10- 16.30 robootikaruum/ vene keele kalss riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele, KOV
3D modelleerimine ja tehnoloogia ring III Aile Jaansalu E.12.30-14.15 Makerscpace riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele, KOV
Helitehnoloogia Kevin Kangur E.14.10-17.00  stuudio riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele
Kultuuriring/ savitööd Anne Alus E. 12.30-15.00 saviklass riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele, KOV
Kultuuriring/ sõna- ja näitekunst Anne Alus T. 14.10-16.00 aula, stuudio,  III k koridor riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele
Kultuuriring/ koolimuuseum Tiiu Muhu T.13.30-15.00 ajalooklass/ koolimuuseum riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele
Kultuuriring/ kunst Virve Lohu E.14.10-16.15 kunstiklass riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele, KOV
Kokandusring Liia Kruusmann K 14.10 - 16.15 õppeköök riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele, KOV
T.O.R.E. Anett Mölder E.T.14.10-15.00 II korrus riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele
Rahvatants I klass Tiina Saar T.12.30-13.15 aula riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele
Rahvatants (neiud) Tiina Saar R.15.30-17.15 aula riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele
Rahvatants II -IV  klass Tiina Saar T.13.30-15.00 aula KOV 
Rahvatants rütmika I klass Tiina Saar R.9.15-10.10 aula KOV 
Rahvatants rütmika II klass Tiina Saar R.8.30-9.15 aula KOV 
Rahvatants V-IX segarühm Tiina Saar E.14.10-16.15 aula KOV 
1-häälne mudilaskoor Triin Mägi K kl 12.30 muusikaklass/ aula KOV 
2-häälne mudilaskoor Triin Mägi K kl 13.25 muusikaklass/ aula KOV 
lastekoor Triin Mägi K kl 14.20 muusikaklass/ aula KOV 
solistid Triin Mägi K kl 15.15 muusikaklass/ aula KOV 
võrkpall Urve Indermitte T.14.10-15.15 spordikeskus KOV 
rahvaste pall Urve Indermitte N.14.10-15.15 spordikeskus KOV 
bodybuilding/ võrkpall Bruno Born T.14.10-16.00 spordikeskus riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele, KOV
puutöö (noorem vanuseaste) Bruno Born E.14.10- 15.30 töökoda KOV 
puutöö (vanem vanuseaste) Bruno Born N.15.10- 17.00 töökoda KOV 
tarkade klubi Hele Nööri R.14.10-15.00 loodusainete klass KOV 
rahvaste sõpruse klubi Elle Redlich R.14.10-15.00 vene keele klass KOV 
Unicorn klubi Aile Jaansalu;      Meeli Tasane R.13.30-15.00 galerii KOV 
Kodutütred, Noored Kotkad Kristo Sinivee K.14.30- 16.30 kunstiklass, õues Kaitseliit
pikapäevarühm erinevad õpetajad E, T, N, R kl 12.30 - 15.00; K kl 13.25 - 15.00 II korruse klassid, aula, spordikeskus KOV 
huviringi/ huvitegevuse nimetus juhendaja toimumise aeg toimumise koht finantseerimine
Loodus- ja matkaring (noorem vanuserühm) Aile Jaansalu T.14.30-16.00 Makerscpace riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele
Loodus- ja matkaring (vanem vanuserühm)  Bruno Born E.15.30-16.30 spordikeskus riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele
3D modelleerimine ja tehnoloogia ring I Signe Sume N.15.00-16.30 käsitööruum riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele
3D modelleerimine ja tehnoloogia ring II TarmoPajula N.15.10- 16.30 robootikaruum/ vene keele kalss riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele, KOV
3D modelleerimine ja tehnoloogia ring III Aile Jaansalu E.12.30-14.15 Makerscpace riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele, KOV
Helitehnoloogia Kevin Kangur E.14.10-17.00  stuudio riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele
Kultuuriring/ savitööd Anne Alus E. 12.30-15.00 saviklass riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele, KOV
Kultuuriring/ sõna- ja näitekunst Anne Alus T. 14.10-16.00 aula, stuudio,  III k koridor riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele
Kultuuriring/ koolimuuseum Tiiu Muhu T.13.30-15.00 ajalooklass/ koolimuuseum riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele
Kultuuriring/ kunst Virve Lohu E.14.10-16.15 kunstiklass riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele, KOV
Kokandusring Liia Kruusmann K 14.10 - 16.15 õppeköök riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele, KOV
T.O.R.E. Anett Mölder E.T.14.10-15.00 II korrus riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele
Rahvatants I klass Tiina Saar T.12.30-13.15 aula riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele
Rahvatants (neiud) Tiina Saar R.15.30-17.15 aula riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele
Rahvatants II -IV  klass Tiina Saar T.13.30-15.00 aula KOV 
Rahvatants rütmika I klass Tiina Saar R.9.15-10.10 aula KOV 
Rahvatants rütmika II klass Tiina Saar R.8.30-9.15 aula KOV 
Rahvatants V-IX segarühm Tiina Saar E.14.10-16.15 aula KOV 
1-häälne mudilaskoor Triin Mägi K kl 12.30 muusikaklass/ aula KOV 
2-häälne mudilaskoor Triin Mägi K kl 13.25 muusikaklass/ aula KOV 
lastekoor Triin Mägi K kl 14.20 muusikaklass/ aula KOV 
solistid Triin Mägi K kl 15.15 muusikaklass/ aula KOV 
võrkpall Urve Indermitte T.14.10-15.15 spordikeskus KOV 
rahvaste pall Urve Indermitte N.14.10-15.15 spordikeskus KOV 
bodybuilding/ võrkpall Bruno Born T.14.10-16.00 spordikeskus riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele, KOV
puutöö (noorem vanuseaste) Bruno Born E.14.10- 15.30 töökoda KOV 
puutöö (vanem vanuseaste) Bruno Born N.15.10- 17.00 töökoda KOV 
tarkade klubi Hele Nööri R.14.10-15.00 loodusainete klass KOV 
rahvaste sõpruse klubi Elle Redlich R.14.10-15.00 vene keele klass KOV 
Unicorn klubi Aile Jaansalu;      Meeli Tasane R.13.30-15.00 galerii KOV 
Kodutütred, Noored Kotkad Kristo Sinivee K.14.30- 16.30 kunstiklass, õues Kaitseliit
pikapäevarühm erinevad õpetajad E, T, N, R kl 12.30 - 15.00; K kl 13.25 - 15.00 II korruse klassid, aula, spordikeskus KOV