Koolielu

Huviharidus ja huvitegevus 2021/2022


huviringi/ huvitegevuse nimetus juhendaja toimumise aeg toimumise koht finantseerimine
Loodus- ja matkaring (noorem vanuserühm) Aile Jaansalu E.12.30-16.00, toimub 1 kord kuus õues

riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele 

Loodus- ja matkaring (vanem vanuserühm)  Bruno Born E.15.30-16.30 spordikeskus riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele
3D modelleerimine ja tehnoloogia ring I, puutöö (noorem aste) Bruno Born T.14.15-16.30 töökoda riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele
3D modelleerimine ja tehnoloogia ring II, puutöö (vanem aste) Bruno Born T.15.10- 17.00 töökoda riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele
3D modelleerimine ja tehnoloogia ring III Aile Jaansalu E.12.30-16.30 Makerscpace riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele, KOV
Robootika Tarmo Pajula N. 14.20-16.00 robootikaruum, vene keele klass KOV
Helitehnoloogia Kevin Kangur E.14.10-17.00  stuudio KOV 
Kultuuriring/ savitööd Anne Alus E. 13.30-16.30 saviklass riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele, KOV
Kultuuriring/ koolimuuseum Tiiu Muhu T.13.30-15.00 ajalooklass/ koolimuuseum riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele
Kultuuriring/ kunst Virve Lohu

T.14.30-17.00

N. 14.30-17.00

kunstiklass riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele, KOV
Kokandusring Kätriin Tamm ja Johann Uutsalu N.14.30 - 17.00 õppeköök riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele, KOV
T.O.R.E. Anett Mölder R.12.30-14.10 II korrus riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele
Rahvatants I klass Tiina Saar N.12.30-13.30 aula KOV
Rahvatants (neiud) Tiina Saar R.17.00-19.00 aula KOV
Rahvatants III -IV  klass Tiina Saar T.12.30-13.30 aula KOV 
Rahvatants rütmika I klass Tiina Saar E.9.15-11.05 aula KOV 
Rahvatants rütmika II klass Tiina Saar E.11.25-12.10 aula KOV 
Rahvatants V-IX segarühm Tiina Saar N.14.30-16.30 aula KOV 
1-häälne mudilaskoor Triin Mägi K.12.30- 13.15 muusikaklass/ aula KOV 
2-häälne mudilaskoor Triin Mägi K.13.25- 14.10 muusikaklass/ aula KOV 
lastekoor Triin Mägi K.14.20- 15.05 muusikaklass/ aula KOV 
solistid Triin Mägi

N.13.15- 14.10

R.12.30-14.20

muusikaklass/ aula KOV 
Spordiring 1.-4. kl. Urve Indermitte K.13.15-14.15 spordikeskus KOV 
Spordiring 5.-9. kl. Urve Indermitte K.14.20-15.30 spordikeskus KOV 
Tarkade klubi Hele Nööri R.14.10-15.00 loodusainete klass riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele, KOV 
Rahvaste sõpruse klubi Elle Redlich R.14.10-15.00 vene keele klass riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele, KOV 
Unicorn klubi Aile Jaansalu;      Meeli Tasane R.13.30-15.00 galerii KOV 
Kodutütred, Noored Kotkad Kristo Sinivee K.14.30- 16.30 kunstiklass, õues KOV, Kaitseliit
Pikapäevarühm Triin Laur E, T, N, R kl 12.30 - 15.00; K kl 13.25 - 15.00 II korruse klassid, aula, spordikeskus KOV 
huviringi/ huvitegevuse nimetus juhendaja toimumise aeg toimumise koht finantseerimine
Loodus- ja matkaring (noorem vanuserühm) Aile Jaansalu E.12.30-16.00, toimub 1 kord kuus õues

riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele 

Loodus- ja matkaring (vanem vanuserühm)  Bruno Born E.15.30-16.30 spordikeskus riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele
3D modelleerimine ja tehnoloogia ring I, puutöö (noorem aste) Bruno Born T.14.15-16.30 töökoda riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele
3D modelleerimine ja tehnoloogia ring II, puutöö (vanem aste) Bruno Born T.15.10- 17.00 töökoda riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele
3D modelleerimine ja tehnoloogia ring III Aile Jaansalu E.12.30-16.30 Makerscpace riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele, KOV
Robootika Tarmo Pajula N. 14.20-16.00 robootikaruum, vene keele klass KOV
Helitehnoloogia Kevin Kangur E.14.10-17.00  stuudio KOV 
Kultuuriring/ savitööd Anne Alus E. 13.30-16.30 saviklass riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele, KOV
Kultuuriring/ koolimuuseum Tiiu Muhu T.13.30-15.00 ajalooklass/ koolimuuseum riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele
Kultuuriring/ kunst Virve Lohu

T.14.30-17.00

N. 14.30-17.00

kunstiklass riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele, KOV
Kokandusring Kätriin Tamm ja Johann Uutsalu N.14.30 - 17.00 õppeköök riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele, KOV
T.O.R.E. Anett Mölder R.12.30-14.10 II korrus riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele
Rahvatants I klass Tiina Saar N.12.30-13.30 aula KOV
Rahvatants (neiud) Tiina Saar R.17.00-19.00 aula KOV
Rahvatants III -IV  klass Tiina Saar T.12.30-13.30 aula KOV 
Rahvatants rütmika I klass Tiina Saar E.9.15-11.05 aula KOV 
Rahvatants rütmika II klass Tiina Saar E.11.25-12.10 aula KOV 
Rahvatants V-IX segarühm Tiina Saar N.14.30-16.30 aula KOV 
1-häälne mudilaskoor Triin Mägi K.12.30- 13.15 muusikaklass/ aula KOV 
2-häälne mudilaskoor Triin Mägi K.13.25- 14.10 muusikaklass/ aula KOV 
lastekoor Triin Mägi K.14.20- 15.05 muusikaklass/ aula KOV 
solistid Triin Mägi

N.13.15- 14.10

R.12.30-14.20

muusikaklass/ aula KOV 
Spordiring 1.-4. kl. Urve Indermitte K.13.15-14.15 spordikeskus KOV 
Spordiring 5.-9. kl. Urve Indermitte K.14.20-15.30 spordikeskus KOV 
Tarkade klubi Hele Nööri R.14.10-15.00 loodusainete klass riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele, KOV 
Rahvaste sõpruse klubi Elle Redlich R.14.10-15.00 vene keele klass riigi toetus huviharidusele ja huvitegevusele, KOV 
Unicorn klubi Aile Jaansalu;      Meeli Tasane R.13.30-15.00 galerii KOV 
Kodutütred, Noored Kotkad Kristo Sinivee K.14.30- 16.30 kunstiklass, õues KOV, Kaitseliit
Pikapäevarühm Triin Laur E, T, N, R kl 12.30 - 15.00; K kl 13.25 - 15.00 II korruse klassid, aula, spordikeskus KOV