Uudised

3. maist õpivad 1.-4.klass ja 9. klass koolimajas, ülejäänud klassid distantsõppes 28. aprill Andrus Peetson

Alates 3. maist õpivad 1.-4.klass ja 9. klass koolimajas, 5.-8. klassi õpilased õpivad distantsõppes. Oluline on arvestada muutusega, et kõikide klasside tunnid algavad kell 8.30 ja töötame vana, tavalise tunniplaani alusel.

Koolimajas kannavad kõik inimesed alates 12. eluaastast maske.  Vahetunnid toimuvad hajutatult. Ringitunnid toimuvad algklassidele klasside kaupa.

Head tervist!

Katrin Kohjus