Uudised

Alates 1. märtsist 2021 on V-IX klassi õpilased vabariigi valitsuse otsusega distantsõppel 26. veebruar Andrus Peetson


Koolis õpivad I-IV klass ja tunnid toimuvad/pikapäevarühm töötab kella 14.10-ni vastavalt tavapärasele tunniplaanile. Palume lapsevanematel sellega arvestada. Täpsem info koolibusside kohta avaldatakse esmaspäeval, 1. märtsil. 

Tavalise tunniplaani järgi õpivad ka V-IX klassi õpilased kodudes. Palume täpselt jälgida õpetaja juhiseid eKoolist ning tulla tundi kammitult ja õigeaegselt. 

Täpsem info distantsõppe läbiviimise kohta on leitav siit Õppetöö - Distantsõpe -> Väljavõte kooliõppekavast: 22. ÕPPEKAVA MUUDATUSED SEOSES DISTANTSÕPPEGA.

Panen vanematele südamele, et kool ei oota vanematelt lapse õpetamist. Kui lapsel tekivad õppimisel probleemid, on oluline neist julgelt õpetajaga rääkida. Küll palume jälgida oma lapse osalust distantsõppes ja õpetaja poolt antavat tagasisidet tavapärasest hoolikamalt, et koostöös tagada lapse edasijõudmine õpingutes. 

Eile said vastavat soovi avaldanud meie kooli õpetajad esimese vaktsiinidoosi. Panime oma tubli panuse COVID19 viiruse leviku tõkestamisele. Maski kandmine koolimajas on üle 12-aastastel kohustuslik. Sama kehtib ühistranspordi, sh koolibussi kasutamise kohta. 

Väga oluline on järgida reeglit "Püsi kodus!". Lapsi ei saadetud niisama distantsõppele, vaid kontaktide vähendamiseks. Palume lapsevanematel sellest reeglist aidata kinni pidada. 

Katrin Kohjus
Direktor

Koolis õpivad I-IV klass ja tunnid toimuvad/pikapäevarühm töötab kella 14.10-ni vastavalt tavapärasele tunniplaanile. Palume lapsevanematel sellega arvestada. Täpsem info koolibusside kohta avaldatakse esmaspäeval, 1. märtsil. 

Tavalise tunniplaani järgi õpivad ka V-IX klassi õpilased kodudes. Palume täpselt jälgida õpetaja juhiseid eKoolist ning tulla tundi kammitult ja õigeaegselt. 

Täpsem info distantsõppe läbiviimise kohta on leitav siit Õppetöö - Distantsõpe -> Väljavõte kooliõppekavast: 22. ÕPPEKAVA MUUDATUSED SEOSES DISTANTSÕPPEGA.

Panen vanematele südamele, et kool ei oota vanematelt lapse õpetamist. Kui lapsel tekivad õppimisel probleemid, on oluline neist julgelt õpetajaga rääkida. Küll palume jälgida oma lapse osalust distantsõppes ja õpetaja poolt antavat tagasisidet tavapärasest hoolikamalt, et koostöös tagada lapse edasijõudmine õpingutes. 

Eile said vastavat soovi avaldanud meie kooli õpetajad esimese vaktsiinidoosi. Panime oma tubli panuse COVID19 viiruse leviku tõkestamisele. Maski kandmine koolimajas on üle 12-aastastel kohustuslik. Sama kehtib ühistranspordi, sh koolibussi kasutamise kohta. 

Väga oluline on järgida reeglit "Püsi kodus!". Lapsi ei saadetud niisama distantsõppele, vaid kontaktide vähendamiseks. Palume lapsevanematel sellest reeglist aidata kinni pidada. 

Katrin Kohjus
Direktor