Uudised

Esialgne huviringide plaan 09. september Anne Alus


Huviringid alustavad tegevusi järgmisel nädalal, 14. septembril 2020. Hetkel teada olevalt alustab Kodutütarde ja Noorte Kotkaste ring 30. septembril. Huviringide ajad võivad muutuda. Jälgi infot kodulehel!

Lisaks on loomisel veel T.O.R.E. ring, mida juhib õp. Anett ning Kultuuriring, mida juhivad õp. Anne ja õp.Tiiu.

I kooliaste (1.-3. klass)

Päev / kell

5. tund

6. tund

7. tund

8. tund

Esmaspäev


 

KERAAMIKA- õp. Anne

KERAAMIKA õp. Anne

ROBOOTIKA õp. Aile

KUNSTIRING

õp. Virve

ROBOOTIKA õp. Aile

T.O.R.E. I grupp õp. Anett

KUNSTIRING

õp. Virve

KOOLI JOOKSU SARI

õp.Bruno

Teisipäev

 

RAHVATANTS

1. Klass -

õp. Tiina Saar

RAHVATANTS 2.-4. klass

õp. Tiina Saar

RAHVATANTS 2.-4 klass

õp. Tiina Saar

T.O.R.E. II grupp õp. Anett

 

Kolmapäev


 

MUK

1. klass

õp.Elena, õp.Triin

MUK

2.-4. klass õp. Elena, õp. Triin

KODUTÜTRED, NOORED KOTKAD

Kristo Sinivee

KODUTÜTRED,NOORED KOTKAD

Kristo Sinivee

Neljapäev

 

SOLISTID

õp. Triin, õp. Elena

RAHVASTE PALL

õp. Urve

SOLISTID

õp. Triin, õp. Elena

 

Reede

 

PJ UNICORN SQUAD TEHNOLOOGIA RING TÜDRUKUTELE

õp. Aile, õp. Meeli

PJ UNICORN SQUAD TEHNOLOOGIA RING TÜDRUKUTELE

õp. Aile, õp. Meeli

 

II kooliaste (4.-6. klass)

Päev / kell

6. tund

7. tund

8. tund

Esmaspäev






 

HELITEHNOLOOGIA

õp. Kevin







 

HELITEHNOLOOGIA

õp. Kevin

KUNSTIRING

õp. Virve

RAHVATANTS

5.-9. klass

õp. Tiina Saar

LOOVKIRJUTAMINE

õp. Merike

T.O.R.E. I grupp õp. Anett

HELITEHNOLOOGIA

õp. Kevin

KUNSTIRING

õp. Virve

RAHVATANTS

5.-9. klass

õp. Tiina Saar

KOOLI JOOKSU SARI

õp. Bruno

Teisipäev

 

LAUAMÄNGUDE KLUBI 5.-6. Klass

õp. Hille

VÕRKPALL

õp. Bruno

VÕRKPALL

õp. Urve

T.O.R.E. Ii grupp õp. Anett

LAUAMÄNGUDE KLUBI 5.-6. Klass

õp. Hille

VÕRKPALL

õp. Bruno

Kolmapäev

 

KODUTÜTRED, NOORED KOTKAD

Kristo Sinivee

LASTEKOOR 5.-9.klass-

õp. Elena, õp. Triin

KODUTÜTRED, NOORED KOTKAD

Kristo Sinivee

Neljapäev

SOLISTID

õp. Triin, õp. Elena

SOLISTID

õp. Triin, õp. Elena

ROBOOTIKA

õp. Tarmo

PUUTÖÖ

õp. Bruno

Reede

 

LOODUSTEADUSED JM. TARKADE KLUBI

õp. Hele

 

III kooliaste

Päev / kell

6. tund

7. tund

8. tund

Esmaspäev





 

HELITEHNOLOOGIA

õp. Kevin








 

HELITEHNOLOOGIA

õp. Kevin

KUNSTIRING

õp. Virve

RAHVATANTS

5.-9. klass

õp. Tiina Saar

LOOVKIRJUTAMINE

õp. Merike

RAHVASTE SÕPRUSE KLUBI

õp. Elle 

T.O.R.E. I grupp õp. Anett

HELITEHNOLOOGIA

õp. Kevin

KUNSTIRING

õp. Virve

RAHVATANTS

5.-9. klass

õp. Tiina Saar

KOOLI JOOKSU SARI

õp. Bruno

Teisipäev

 

LAUAMÄNGUDE KLUBI 5.-6. Klass

õp. Hille

VÕRKPALL

õp. Bruno

VÕRKPALL

õp. Urve

T.O.R.E. II grupp õp. Anett

LAUAMÄNGUDE KLUBI 5.-6. Klass

õp. Hille

VÕRKPALL

õp. Bruno

LOOVKIRJUTAMINE

õp. Merike

Kolmapäev

 

KODUTÜTRED, NOORED KOTKAD

Kristo Sinivee

LASTEKOOR 5.-9.klass-

õp. Elena, õp. Triin

KODUTÜTRED, NOORED KOTKAD

Kristo Sinivee

Neljapäev

 

SOLISTID

õp. Triin, õp. Elena

ROBOOTIKA

õp. Tarmo

PUUTÖÖ

õp. Bruno

Reede

 

RAHVASTE SÕPRUSE KLUBI

õp. Elle

LOODUSTEADUSED JM. TARKADE KLUBI

õp. Hele

SOLISTID

õp. Triin, õp. Elena

RAHVATANTS NEIUD

õp. Tiina Saar

Huviringid alustavad tegevusi järgmisel nädalal, 14. septembril 2020. Hetkel teada olevalt alustab Kodutütarde ja Noorte Kotkaste ring 30. septembril. Huviringide ajad võivad muutuda. Jälgi infot kodulehel!

Lisaks on loomisel veel T.O.R.E. ring, mida juhib õp. Anett ning Kultuuriring, mida juhivad õp. Anne ja õp.Tiiu.

I kooliaste (1.-3. klass)

II kooliaste (4.-6. klass)

Päev / kell

6. tund

7. tund

8. tund

Esmaspäev






 

HELITEHNOLOOGIA

õp. Kevin







 

HELITEHNOLOOGIA

õp. Kevin

KUNSTIRING

õp. Virve

RAHVATANTS

5.-9. klass

õp. Tiina Saar

LOOVKIRJUTAMINE

õp. Merike

T.O.R.E. I grupp õp. Anett

HELITEHNOLOOGIA

õp. Kevin

KUNSTIRING

õp. Virve

RAHVATANTS

5.-9. klass

õp. Tiina Saar

KOOLI JOOKSU SARI

õp. Bruno

Teisipäev

 

LAUAMÄNGUDE KLUBI 5.-6. Klass

õp. Hille

VÕRKPALL

õp. Bruno

VÕRKPALL

õp. Urve

T.O.R.E. Ii grupp õp. Anett

LAUAMÄNGUDE KLUBI 5.-6. Klass

õp. Hille

VÕRKPALL

õp. Bruno

Kolmapäev

 

KODUTÜTRED, NOORED KOTKAD

Kristo Sinivee

LASTEKOOR 5.-9.klass-

õp. Elena, õp. Triin

KODUTÜTRED, NOORED KOTKAD

Kristo Sinivee

Neljapäev

SOLISTID

õp. Triin, õp. Elena

SOLISTID

õp. Triin, õp. Elena

ROBOOTIKA

õp. Tarmo

PUUTÖÖ

õp. Bruno

Reede

 

LOODUSTEADUSED JM. TARKADE KLUBI

õp. Hele

 

III kooliaste

Päev / kell

6. tund

7. tund

8. tund

Esmaspäev





 

HELITEHNOLOOGIA

õp. Kevin








 

HELITEHNOLOOGIA

õp. Kevin

KUNSTIRING

õp. Virve

RAHVATANTS

5.-9. klass

õp. Tiina Saar

LOOVKIRJUTAMINE

õp. Merike

RAHVASTE SÕPRUSE KLUBI

õp. Elle 

T.O.R.E. I grupp õp. Anett

HELITEHNOLOOGIA

õp. Kevin

KUNSTIRING

õp. Virve

RAHVATANTS

5.-9. klass

õp. Tiina Saar

KOOLI JOOKSU SARI

õp. Bruno

Teisipäev

 

LAUAMÄNGUDE KLUBI 5.-6. Klass

õp. Hille

VÕRKPALL

õp. Bruno

VÕRKPALL

õp. Urve

T.O.R.E. II grupp õp. Anett

LAUAMÄNGUDE KLUBI 5.-6. Klass

õp. Hille

VÕRKPALL

õp. Bruno

LOOVKIRJUTAMINE

õp. Merike

Kolmapäev

 

KODUTÜTRED, NOORED KOTKAD

Kristo Sinivee

LASTEKOOR 5.-9.klass-

õp. Elena, õp. Triin

KODUTÜTRED, NOORED KOTKAD

Kristo Sinivee

Neljapäev

 

SOLISTID

õp. Triin, õp. Elena

ROBOOTIKA

õp. Tarmo

PUUTÖÖ

õp. Bruno

Reede

 

RAHVASTE SÕPRUSE KLUBI

õp. Elle

LOODUSTEADUSED JM. TARKADE KLUBI

õp. Hele

SOLISTID

õp. Triin, õp. Elena

RAHVATANTS NEIUD

õp. Tiina Saar

Päev / kell

5. tund

6. tund

7. tund

8. tund

Esmaspäev


 

KERAAMIKA- õp. Anne

KERAAMIKA õp. Anne

ROBOOTIKA õp. Aile

KUNSTIRING

õp. Virve

ROBOOTIKA õp. Aile

T.O.R.E. I grupp õp. Anett

KUNSTIRING

õp. Virve

KOOLI JOOKSU SARI

õp.Bruno

Teisipäev

 

RAHVATANTS

1. Klass -

õp. Tiina Saar

RAHVATANTS 2.-4. klass

õp. Tiina Saar

RAHVATANTS 2.-4 klass

õp. Tiina Saar

T.O.R.E. II grupp õp. Anett

 

Kolmapäev


 

MUK

1. klass

õp.Elena, õp.Triin

MUK

2.-4. klass õp. Elena, õp. Triin

KODUTÜTRED, NOORED KOTKAD

Kristo Sinivee

KODUTÜTRED,NOORED KOTKAD

Kristo Sinivee

Neljapäev

 

SOLISTID

õp. Triin, õp. Elena

RAHVASTE PALL

õp. Urve

SOLISTID

õp. Triin, õp. Elena

 

Reede

 

PJ UNICORN SQUAD TEHNOLOOGIA RING TÜDRUKUTELE

õp. Aile, õp. Meeli

PJ UNICORN SQUAD TEHNOLOOGIA RING TÜDRUKUTELE

õp. Aile, õp. Meeli