Nordplus


Nordplus on Põhjamaade Ministrite Nõukogu poolt rahastatud elukestva õppe programm. Sellest õppeaastast osaleb Nordplus Juniori töös ka meie kool. Teeme koostööd Norra, Islandi, Soome, Taani ja Läti koolidega. Projekt "Nordfish" keskendub tervislike eluviiside ja tervisliku toidu propageerimisele. Kuna kõik nimetatud riigid on mereriigid, siis otsustasime kitsamaks teemaks valida kala, kalapüügi ja kalatoidud. Pikemalt võib lugeda projekti kodulehelt http://magazinefactory.edu.fi/magazines/nordfish6

Nordplus on Põhjamaade Ministrite Nõukogu poolt rahastatud elukestva õppe programm. Sellest õppeaastast osaleb Nordplus Juniori töös ka meie kool. Teeme koostööd Norra, Islandi, Soome, Taani ja Läti koolidega. Projekt "Nordfish" keskendub tervislike eluviiside ja tervisliku toidu propageerimisele. Kuna kõik nimetatud riigid on mereriigid, siis otsustasime kitsamaks teemaks valida kala, kalapüügi ja kalatoidud. Pikemalt võib lugeda projekti kodulehelt http://magazinefactory.edu.fi/magazines/nordfish6