Pärnu-Jaagupi Põhikool

Общая информация
Парковка

Parkla

Transportation

Pärnu-Jaagupi bussijaam

Контакт

Фильтр

Все Администрация Учителя Учебный совет Персонал

Должность
 
Администрация (3)

Marko Põder

Majandusjuhataja
+372 53226336
marko.poder@pjkool.ee


Meeli Tasane

HEVKO (haridusliku erivajadusega õpilaste õppe koordineerija)
Inglise keel
Õppealajuhataja
+372 53010979
meeli.tasane@pjkool.ee

Время приема:

E-R kokkuleppel

Joel Pulk

История
Директор
+372 53030720
joel.pulk@pjkool.ee

Время приема:

Eelneval kokkuleppel
Учителя (35)

Meeli Tasane

HEVKO (haridusliku erivajadusega õpilaste õppe koordineerija)
Inglise keel
Õppealajuhataja
+372 53010979
meeli.tasane@pjkool.ee

Время приема:

E-R kokkuleppel

Anne Alus

Käsitöö
Projektijuht noorsootöö alal
+372 5180104
anne.alus@pjkool.ee

Время приема:

E-R kokkuleppel keraamika klass

Bruno Born

Kehaline kasvatus
bruno.born@pjkool.ee

Время приема:

T kokkuleppel spordikeskus

Külliki Kruusmann

Õpetaja
kulliki.kruusmann@pjkool.ee

Lisainformatsioon: 

Töösuhe ajutiselt peatatud

Время приема:

N 13.25-16.00 väikeklass III korrus

Liia Kruusmann

Õpetaja
liia.kruusmann@pjkool.ee

Время приема:

Kokkuleppel internaadiklass

Virve Lohu

Kunstiõpetus
virve.lohu@pjkool.ee

Время приема:

K 15.05-16.00 kunstiklass

Helen Mitt

Математика
helen.mitt@pjkool.ee

Время приема:

E-N kokkuleppel III korruse matemaatika klass

Tiiu Muhu

Ajalugu, ühiskonnaõpetus, kooli muuseum
+372 55902332
tiiu.muhu@pjkool.ee

Время приема:

E 14.15-15.05 ajaloo klass

Merike Mäemets

Kirjandus, Eesti keel
merike.maemets@pjkool.ee

Время приема:

T, N 15.10-16.00, kokkuleppel eesti keele klass

Elena Mägi

Muusikaõpetus
elena.magi@pjkool.ee

Время приема:

E-R kokkuleppel muusikaklass

Anett Mölder

Õpetaja
Sotsiaalpedagoog
anett.molder@pjkool.ee

Lisainformatsioon: 

Töösuhe ajutiselt peatatud

Время приема:

E-R kokkuleppel klass 209

Hele Nööri

Keemia, loodusõpetus, geograafia
hele.noori@pjkool.ee

Время приема:

T 14.15-15.05 loodusklass

Tarmo Pajula

Töö- ja tehnoloogiaõpetus
tarmo.pajula@pjkool.ee

Время приема:

N kokkuleppel töökojas

Tiina Põder

Algklasside ainetunnid
tiina.poder@pjkool.ee

Время приема:

Kokkuleppel 3. klass

Elle Redlich

Vene keel
elle.redlich@pjkool.ee

Время приема:

E-N kokkuleppel vene keele klass

Anneli Sassor

Algklasside ainetunnid
anneli.sassor@pjkool.ee

Время приема:

E-R 14.10-15.00, kokkuleppel 1b klass

Signe Sume

Algklasside ainetunnid
signe.sume@pjkool.ee

Время приема:

E, K, R kokkuleppel 2. klass

Hille Uustamm

Füüsika
Математика
hille.uustamm@pjkool.ee

Время приема:

T 15.10-16.00, R 14.15-15.15 III korruse matemaatika kabinet

Aile Jaansalu

Arvutiõpetaja
eKooli haldaja
Haridustehnoloog
aile.jaansalu@pjkool.ee

Время приема:

E-R kokkuleppel haridustehnoloogi kabinet

Diana Veeris

Logopeed
Õpiabi
diana.veeris@pjkool.ee

Время приема:

vaata eraldi tunniplaani

Urve Indermitte

Kehaline kasvatus
Õpetaja abi
urve.indermitte@pjkool.ee


Karina Kotkas

Õpetaja
karina.kotkas@pjkool.ee

Время приема:

E-N kokkuleppel Karina klass

Liset Lätt

Inglise keel
liset.latt@pjkool.ee

Lisainformatsioon: 

Töösuhe ajutiselt peatatud

Время приема:

K 13.20-14.10, E, T, N kokkuleppel inglise keele klassis

Siiri Laanesoo

Õpetaja
siiri.laanesoo@pjkool.ee

Время приема:

E-N kokkuleppel 2b klass

Annely Verbitskas

Inglise keel
annely.verbitskas@pjkool.ee

Время приема:

E-N kokkuleppel 15.10-16.00 I korruse inglise keele klass

Anne-Ly Viimne

Kehaline kasvatus
annely.viimne@pjkool.ee

Время приема:

T 14.30 spordikeskus

Selma Ustav

Õpetaja
Õpetaja abi
selma.ustav@pjkool.ee

Время приема:

E-R kokkuleppel

Anneli Pärnala

Õpetaja
anneli.parnala@pjkool.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Laura Tamm

Õpetaja
laura.tamm@pjkool.ee

Время приема:

T, N 14.15-15.30 internaadiklass

Meelis Välis

Keemia
meelis.valis@pjkool.ee


Khatia Coulter

Saksa keel
khatia.coulter@pjkool.ee


Helen Hallik

Õpetaja
helen.hallik@pjkool.ee


Krista Vahenurm

Õpetaja
krista.vahenurm@pjkool.ee


Kaja Peetson

Õpetaja
kaja.peetson@pjkool.ee


Maarja Rahu

Õpetaja
maarja.rahu@pjkool.ee

Персонал (16)

Marko Põder

Majandusjuhataja
+372 53226336
marko.poder@pjkool.ee


Anne Alus

Käsitöö
Projektijuht noorsootöö alal
+372 5180104
anne.alus@pjkool.ee

Время приема:

E-R kokkuleppel keraamika klass

Tiiu Muhu

Ajalugu, ühiskonnaõpetus, kooli muuseum
+372 55902332
tiiu.muhu@pjkool.ee

Время приема:

E 14.15-15.05 ajaloo klass

Reet Antso

Sekretär
+372 5090357
reet.antso@pjkool.ee


Urve Atka

Söökla juhataja
+372 53004222
urve.atka@pjkool.ee


Kaie Erit

Köögitööline
kaie.erit@pjkool.ee


Aile Jaansalu

Arvutiõpetaja
eKooli haldaja
Haridustehnoloog
aile.jaansalu@pjkool.ee

Время приема:

E-R kokkuleppel haridustehnoloogi kabinet

Andrus Peetson

IT spetsialist
+372 53005490
andrus.peetson@pjkool.ee


Karmen Liin

Puhastusteenendaja
karmen.liin@pjkool.ee


Tiina Saar

Ringijuht
tiina.saar@pjkool.ee


Marje Kruusa

Kokk
marje.kruusa@pjkool.ee


Urve Kirimägi

Administraator-koristaja
urve.kirimagi@pjkool.ee


Tiiu Taggel

Pikapäeva õpetaja
tiiu.taggel@pjkool.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Eva Palk

Õpilasnõustaja
eva.palk@pjkool.ee


Astrid Sinisalu

Sotsiaalnõustaja
astrid.sinisalu@pjkool.ee


Triin Sildver

Köögitööline
triin.sildver@pjkool.ee

Свяжитесь с нами

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.

Pärnu-Jaagupi Põhikool

Общая информация
Парковка

Parkla

Transportation

Pärnu-Jaagupi bussijaam

Свяжитесь с нами

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.