Pärnu-Jaagupi Põhikool

Общая информация
Парковка

Parkla

Transportation

Pärnu-Jaagupi bussijaam

Контакт

Фильтр

Все Администрация Учителя Учебный совет Персонал

Должность
 
Администрация (3)

Katrin Kohjus

Директор
+372 53030720
katrin.kohjus@pjkool.ee


Marko Põder

Majandusjuhataja
+372 53226336
marko.poder@pjkool.ee


Meeli Tasane

Õppealajuhataja
+372 53010979
meeli.tasane@pjkool.ee

Учителя (29)

Katrin Kohjus

Директор
+372 53030720
katrin.kohjus@pjkool.ee


Anne Alus

Käsitöö
Projektijuht noorsootöö alal
+372 5180104
anne.alus@pjkool.ee

Время приема:

E-R kokkuleppel keraamika klassis

Bruno Born

Kehaline kasvatus
bruno.born@pjkool.ee

Время приема:

T kokkuleppel spordikeskuses

Helen Ilves

Eesti keel/Inglise keel
helen.ilves@pjkool.ee

Время приема:

E, K, N kokkuleppel

Külliki Kruusmann

Õpetaja
kulliki.kruusmann@pjkool.ee

Время приема:

N 13.25-16.00 väikeklass III korrus

Liia Kruusmann

Õpetaja
liia.kruusmann@pjkool.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Virve Lohu

Kunstiõpetus
virve.lohu@pjkool.ee

Время приема:

K 15.05-16.00 kunstiklassis

Helen Mitt

Математика
helen.mitt@pjkool.ee

Время приема:

T 13.30-1500, E, K, N kokkuleppel matemaatika klassis

Tiiu Muhu

Ajalugu, ühiskonnaõpetus, kooli muuseum
+372 55902332
tiiu.muhu@pjkool.ee

Время приема:

K 14.30-15.30 ajaloo klass

Merike Mäemets

Kirjandus, Eesti keel
merike.maemets@pjkool.ee

Время приема:

T 14.15-15.00 eesti keele klassis

Elena Mägi

Muusikaõpetus
elena.magi@pjkool.ee

Время приема:

E-R kokkuleppel muusikaklassis

Anett Mölder

Õpetaja
Sotsiaalpedagoog
anett.molder@pjkool.ee

Время приема:

N 14.15-15.00

Hele Nööri

Keemia, loodusõpetus, geograafia
hele.noori@pjkool.ee

Время приема:

N 14.10-16.00 loodusklassis

Tarmo Pajula

Töö- ja tehnoloogiaõpetus
tarmo.pajula@pjkool.ee

Время приема:

N kokkuleppel töökojas

Tiina Põder

Algklasside ainetunnid
tiina.poder@pjkool.ee

Время приема:

R 12.15-.13.00 2. klassis

Elle Redlich

Vene keel
elle.redlich@pjkool.ee

Время приема:

T 14.15-15.00 vene keele klassis

Anneli Sassor

Algklasside ainetunnid
anneli.sassor@pjkool.ee

Время приема:

N 13.15, E-K ja R kokkuleppel 3. a klassis

Aino Siniväli

Inglise keel
aino.sinivali@pjkool.ee

Время приема:

N kokkuleppel kitarriklass

Signe Sume

Algklasside ainetunnid, käsitöö, arvutiõpetus
signe.sume@pjkool.ee

Время приема:

R 12.30-13.15, E-N kokkuleppel 1. klass

Meeli Tasane

Inglise keel
+372 53010979
meeli.tasane@pjkool.ee

Время приема:

E-R kokkuleppel õppealajuhataja kabinetis

Hille Uustamm

Füüsika
Математика
hille.uustamm@pjkool.ee

Время приема:

T 15.00 III korruse matemaatikaklassis

Aile Jaansalu

Arvutiõpetaja
Haridustehnoloog
aile.jaansalu@pjkool.ee

Время приема:

E, N 14.20-15.05 0 korrusel laseri klassis

Diana Veeris

Logopeed
Õpiabi
diana.veeris@pjkool.ee


Urve Indermitte

Kehaline kasvatus
urve.indermitte@pjkool.ee

Время приема:

Kokkuleppel spordikeskuses

Abigail Kumel

Algklasside ainetunnid
abigail.kumel@pjkool.ee

Время приема:

Kokkuleppel klassis

Karina Kotkas

Õpetaja
karina.kotkas@pjkool.ee

Время приема:

E-N kokkuleppel Karina klassis

Liset Muhu

Inglise keel
liset.muhu@pjkool.ee

Время приема:

K 13.20-14.10, E, T, N kokkuleppel inglise keele klassis

Siiri Laanesoo

Õpetaja
siiri.laanesoo@pjkool.ee

Время приема:

K 12.30-14.20 1. b klassis

Hanna-Katri Uutsalu

Õpetaja
hannakatri.uutsalu@pjkool.ee

Время приема:

Kokkuleppel
Персонал (11)

Marko Põder

Majandusjuhataja
+372 53226336
marko.poder@pjkool.ee


Tiiu Muhu

Ajalugu, ühiskonnaõpetus, kooli muuseum
+372 55902332
tiiu.muhu@pjkool.ee

Время приема:

K 14.30-15.30 ajaloo klass

Reet Antso

Sekretär
+372 5090357
reet.antso@pjkool.ee


Urve Atka

Söökla juhataja
+372 53004222
urve.atka@pjkool.ee


Kaie Erit

Köögitööline
kaie.erit@pjkool.ee


Andrus Peetson

Infojuht
+372 53005490
andrus.peetson@pjkool.ee


Kristiina Vares

Köögitööline
kristiina.vares@pjkool.ee


Iira Õunpuu

Koristaja


Karmen Liin

Puhastusteenendaja
karmen.liin@pjkool.ee


Tiina Saar

Ringijuht
tiina.saar@pjkool.ee


Marje Kruusa

Kokk
marje.kruusa@pjkool.ee

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.

Pärnu-Jaagupi Põhikool

Общая информация
Парковка

Parkla

Transportation

Pärnu-Jaagupi bussijaam

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.