Pärnu-Jaagupi Põhikooli II e-õppepäev 18.01.2018 10. января Andrus Peetson

Meie koolis toimub 18.01.2019 e-õppepäev. Sellel päeval õpilased õpivad kodudes õpetaja etteantud ülesannete järgi, kasutades erinevaid digivahendeid ja veebikeskkondasid. E-õppepäeva kaudu arendatakse õpilaste ja õpetajate digipädevusi. E-õppepäeval toimub õpetajate koolitus Tartus.

Õpilastele edastatakse ülesanded e-kooli kaudu või paberkandjal. Õpilane peab lahendama ülesanded õpetaja etteantud juhiste järgi ja esitama tööd õpetajale. E-õppepäeval osalemine on kohustuslik kõigile õpilastele ning tulemusi hinnatakse e-kooli kaudu.

Õppepäeva pikkuseks on orienteeruvalt neli tundi pluss füüsiline liikumine.

E-õppepäeva ülesannete esitamisest on vabastatud nimekirja alusel olümpiaadiks õppivad õpilased ja lastekoori lauljad, kes sellel päeval osalevad laulupeo proovides.

Aile Jaansalu
Haridustehnoloog

Õppepäeva pikkuseks on orienteeruvalt neli tundi pluss füüsiline liikumine.

Aile Jaansalu
Haridustehnoloog