Our stories

Meie õpetajaid ja kooli tunnustati 08. October Andrus Peetson


Õpetajate päeval on kujunenud ilus traditsioon märgata Õpetajat. Õpilased toovad lilleõie, kolleegid tunnustavad tehtud töö eest, tunnustähti jagavad õpetajatele nii valla kui maakonna eestvedajad. 

Pärnu-Jaagupi Põhikooli õpetajatest said sellel aastal Pärnu maakonna tunnustuse Aasta klassiõpetaja 2021 Abigail Kumel, Aasta klassijuhataja 2021 Elle Redlich ja Aasta aineõpetaja 2021 Hele Nööri. Täname ja õnnitleme!

Lisaks tunnustas Põhja-Pärnumaa vald meie koolist valla Aasta huvitegevuse õpetajat 2021 Anne Alust, valla Aasta 2021 klassijuhatajat Urve Indermitte't  ja valla Aasta Noort õpetajat 2021 Anett Mölderit. Soovime õnne ja täname!

Teist aastat järjest pälvis meie kool Põhja-Pärnumaa valla Aasta hariduse teo 2021 tiitli. Seekord saime auhinnatud 2021/2022.õppeaasta stardilaagri elluviimise eest ja siin kuuluvad tänusõnad kõigile meie kooli õpetajatele, töötajatele ja õpilastele!

Õpetajate päeval on kujunenud ilus traditsioon märgata Õpetajat. Õpilased toovad lilleõie, kolleegid tunnustavad tehtud töö eest, tunnustähti jagavad õpetajatele nii valla kui maakonna eestvedajad. 

Pärnu-Jaagupi Põhikooli õpetajatest said sellel aastal Pärnu maakonna tunnustuse Aasta klassiõpetaja 2021 Abigail Kumel, Aasta klassijuhataja 2021 Elle Redlich ja Aasta aineõpetaja 2021 Hele Nööri. Täname ja õnnitleme!

Lisaks tunnustas Põhja-Pärnumaa vald meie koolist valla Aasta huvitegevuse õpetajat 2021 Anne Alust, valla Aasta 2021 klassijuhatajat Urve Indermitte't  ja valla Aasta Noort õpetajat 2021 Anett Mölderit. Soovime õnne ja täname!

Teist aastat järjest pälvis meie kool Põhja-Pärnumaa valla Aasta hariduse teo 2021 tiitli. Seekord saime auhinnatud 2021/2022.õppeaasta stardilaagri elluviimise eest ja siin kuuluvad tänusõnad kõigile meie kooli õpetajatele, töötajatele ja õpilastele!