Our stories

Pärnumaa põhikoolide bändide festival 02. June Andrus Peetson


1. juunil 2022 toimus Pärnus Nooruse majas Pärnu Vabakooli korraldatud Pärnumaa põhikoolide bändide festival. Osales 6 kooli ja ettekandmisele tuli 10 lugu. Meie koolist astus üles 5 bändi.

Noorte esitusi oli kutsutud kuulama ja hiljem õpetussõnu jagama näitleja Meelis Sarv ja Viljandi Kultuuriakadeemiast Kirsi. Noori tervitas Pärnu Linnavalitsusest Annika Viibus. Noored said ülevaate, kuidas teiste koolide bändid tegutsevad, samuti said kaasa õpetussõnad, kuidas edasi ja millele keskenduda.

 

1. juunil 2022 toimus Pärnus Nooruse majas Pärnu Vabakooli korraldatud Pärnumaa põhikoolide bändide festival. Osales 6 kooli ja ettekandmisele tuli 10 lugu. Meie koolist astus üles 5 bändi.

Noorte esitusi oli kutsutud kuulama ja hiljem õpetussõnu jagama näitleja Meelis Sarv ja Viljandi Kultuuriakadeemiast Kirsi. Noori tervitas Pärnu Linnavalitsusest Annika Viibus. Noored said ülevaate, kuidas teiste koolide bändid tegutsevad, samuti said kaasa õpetussõnad, kuidas edasi ja millele keskenduda.