Our stories

Spordinädal meie koolis 05. October Andrus Peetson


Spordinädal 26.-30. septembril Pärnu-Jaagupi põhikoolis algas traditsioonilise IX Oma Riigi jooksuga. Osalejaid sellel aastal oli 200 õpilast. Rada oli võimalus läbida kahel viisil, kas joostes numbrimärgi alusel või kõndides. Esimesena alustasid 1.-4. kl jooksjad ja järele said minna sama vanuseklassi kõndijad. Esi kolmikus lõpetasid jooksu Robin Kappak, Kaur Lääts ja Jasper Lorentson.

Teisena alustasid 5.-9. kl jooksjad ja nende järel kõndijad. Esimest korda osales ka jooksul kooli direktor Joel Pulk. Esi kolmikus Jüri Jürisaar, Joel Pulk, ja kolmas Andreas Puust.

Kogu sündmust valmistasid ette ja viisid läbi Oma Riigi noored ning abiks kaasasid veel sõbrad.

Neljapäevaks 29. septembriks olid kehalise kasvatuse õpetajad Bruno ja Anne-Ly valmistanud ette lõbusa spordipäeva algklassidele, mis õnnestus tänu abivalmis 9.klassi õpilastele ja algklassiõpetajatele. Õpilased said ennast proovile panna nii meeskonnatöös, täpsuses, tasakaalus, kiiruses ja orienteerumises. Algklassid olid jaotatud 8 võistkonnaks, kus olid juhiks valitud kolmandast klassist kaptenid. Kapten juhtis enda võistkonda ühelt alalt teisele.

30. septembril saime Pärnu-Jaagupi kooli tublimate sportlastega osa võtta Pärnumaa maakoolide võistkondlikust pendelteate-ja krossiteatejooksust Jõulumäel. Meie õpilased olid positiivselt meelestatud ja valmis võistlustulle astuma. Ühiste pingutuste tulemusena saavutasid kiired jooksjad pendelteatejooksus III koha. Võistkonda kuulusid Lenna Rahkema, Mia-Helena Luhaäär, Carl Kruuse, Jasper Lorentson, Kendra Kappak, Kärt Lääts, Robin Kappak, Keiron Kodasma, Heily Jakson, Grete-Ly Hannusson, Kennet Kalda, Jüri Jürisaar, Rebecca Laidna, Sandra Sark, Andri Kingisepp ja Renet Raun.

Krossijooksus napsasid endale esimese koha meie tublid 4-5.klassi poisid läbides 3x 500m koosseisus Robin Kappak, Kaur Lääts, Keiron Kodasma. 6.-7.klassi poistel tuli alla vanduda kahele meeskonnale ning leppida kolmanda kohaga läbides 3x 1000m. Võistkonda kuulusid Kennet Kalda, Jüri Jürisaar, Eric Andrus Kumel. Tublid jooksjad olid ka Adeele Annusvere, Arthur Toomenurm, Lilian –Lisette Kumel, Kaur Lääts, Emili Jõgi, Eric Andrus Kumel, Liisa-Marinelli Viik, Margo Kaldmäe. Päev oli täis võistluspingeid aga emotsioonid olid head ja võidurõõmu jätkus kõigile.

Rebecca Laidna ja Anne-Ly Viimne

Spordinädal 26.-30. septembril Pärnu-Jaagupi põhikoolis algas traditsioonilise IX Oma Riigi jooksuga. Osalejaid sellel aastal oli 200 õpilast. Rada oli võimalus läbida kahel viisil, kas joostes numbrimärgi alusel või kõndides. Esimesena alustasid 1.-4. kl jooksjad ja järele said minna sama vanuseklassi kõndijad. Esi kolmikus lõpetasid jooksu Robin Kappak, Kaur Lääts ja Jasper Lorentson.

Teisena alustasid 5.-9. kl jooksjad ja nende järel kõndijad. Esimest korda osales ka jooksul kooli direktor Joel Pulk. Esi kolmikus Jüri Jürisaar, Joel Pulk, ja kolmas Andreas Puust.

Kogu sündmust valmistasid ette ja viisid läbi Oma Riigi noored ning abiks kaasasid veel sõbrad.

Neljapäevaks 29. septembriks olid kehalise kasvatuse õpetajad Bruno ja Anne-Ly valmistanud ette lõbusa spordipäeva algklassidele, mis õnnestus tänu abivalmis 9.klassi õpilastele ja algklassiõpetajatele. Õpilased said ennast proovile panna nii meeskonnatöös, täpsuses, tasakaalus, kiiruses ja orienteerumises. Algklassid olid jaotatud 8 võistkonnaks, kus olid juhiks valitud kolmandast klassist kaptenid. Kapten juhtis enda võistkonda ühelt alalt teisele.

30. septembril saime Pärnu-Jaagupi kooli tublimate sportlastega osa võtta Pärnumaa maakoolide võistkondlikust pendelteate-ja krossiteatejooksust Jõulumäel. Meie õpilased olid positiivselt meelestatud ja valmis võistlustulle astuma. Ühiste pingutuste tulemusena saavutasid kiired jooksjad pendelteatejooksus III koha. Võistkonda kuulusid Lenna Rahkema, Mia-Helena Luhaäär, Carl Kruuse, Jasper Lorentson, Kendra Kappak, Kärt Lääts, Robin Kappak, Keiron Kodasma, Heily Jakson, Grete-Ly Hannusson, Kennet Kalda, Jüri Jürisaar, Rebecca Laidna, Sandra Sark, Andri Kingisepp ja Renet Raun.

Krossijooksus napsasid endale esimese koha meie tublid 4-5.klassi poisid läbides 3x 500m koosseisus Robin Kappak, Kaur Lääts, Keiron Kodasma. 6.-7.klassi poistel tuli alla vanduda kahele meeskonnale ning leppida kolmanda kohaga läbides 3x 1000m. Võistkonda kuulusid Kennet Kalda, Jüri Jürisaar, Eric Andrus Kumel. Tublid jooksjad olid ka Adeele Annusvere, Arthur Toomenurm, Lilian –Lisette Kumel, Kaur Lääts, Emili Jõgi, Eric Andrus Kumel, Liisa-Marinelli Viik, Margo Kaldmäe. Päev oli täis võistluspingeid aga emotsioonid olid head ja võidurõõmu jätkus kõigile.

Rebecca Laidna ja Anne-Ly Viimne