Our stories

Ise tehtud, hästi tehtud 23. February Andrus Peetson


22. veebruaril toimus meie koolis järjekordne loovtööde konverents "Ise tehtud, hästi tehtud".

Kaitsmisel oli 7 tööd. Uku tegi isa abiga kodus ägeda töökoja tooli, Marjete valmistas küünalde kollektsiooni, Karolin õmbles õele ägeda kleidi. Karmen ja Kristo esitlesid Counter-Strike mängu teemat ja mängimist selles mängus. Aliisa viis läbi lauatennise tunni 5.klassile; Margo, Renet ja  Marion korraldasid kevadel tuletõrjespordipäeva 4. ja 5. klassile. Mari rääkis meile oma tööst ratsasaatjana.

Kõik tööd olid väga huvitavad.

Aitäh kaitsjatele ja töid juhendanud õpetajatele. 

22. veebruaril toimus meie koolis järjekordne loovtööde konverents "Ise tehtud, hästi tehtud".

Kaitsmisel oli 7 tööd. Uku tegi isa abiga kodus ägeda töökoja tooli, Marjete valmistas küünalde kollektsiooni, Karolin õmbles õele ägeda kleidi. Karmen ja Kristo esitlesid Counter-Strike mängu teemat ja mängimist selles mängus. Aliisa viis läbi lauatennise tunni 5.klassile; Margo, Renet ja  Marion korraldasid kevadel tuletõrjespordipäeva 4. ja 5. klassile. Mari rääkis meile oma tööst ratsasaatjana.

Kõik tööd olid väga huvitavad.

Aitäh kaitsjatele ja töid juhendanud õpetajatele.