Our stories

Meie helitehnoloogid Kergu Algkoolis diskotamas 03. May Andrus Peetson


Käisime 30. aprillil 2024 meie kooli helitehnoloogidega (Jakob Kivi ja Rait Tagapere) külas Kergu Algkoolis, kus toimus piirkonna üritus "Kergu särtsakad lapsed".

Meie panus oli korraldada ja läbi viia õhtune disko Kergu kooli väikses saalis, kasutades selleks peamist helitehnilist lahendust (kõlarid, kaablid, mikrofon, arvuti, DJ pult ja nende paigaldamine ning ühendamine helisüsteemiga).

Tagasiside meie tegemistele oli väga hea ja oodatakse tagasi juba uue disko korraldamisega sügisel.

Kevin Kangur
Juhendaja

Käisime 30. aprillil 2024 meie kooli helitehnoloogidega (Jakob Kivi ja Rait Tagapere) külas Kergu Algkoolis, kus toimus piirkonna üritus "Kergu särtsakad lapsed".

Meie panus oli korraldada ja läbi viia õhtune disko Kergu kooli väikses saalis, kasutades selleks peamist helitehnilist lahendust (kõlarid, kaablid, mikrofon, arvuti, DJ pult ja nende paigaldamine ning ühendamine helisüsteemiga).

Tagasiside meie tegemistele oli väga hea ja oodatakse tagasi juba uue disko korraldamisega sügisel.

Kevin Kangur
Juhendaja