Our stories

Kuldne Hääl 2024 06. May Andrus Peetson


Pühapäeval, 05. mail 2024 toimus järjekordne Kuldne Hääl meie kooli saalis.

Tublid lauljate hääled kõlasid saatebändi, kuhu kuulusid Triin ja Kristjan Mägi ning Gajane Gurbanova. Lauljad olid lasteaiast Pesamuna, Pärnu-Jaagupi Muusikakoolist ja meie koolist  Laulud olid lastele selgeks õpetanud Elena ja Triin Mägi. Lauljatele pakkus tuge Kendro Härm, kes hoolitses selle eest, et laul ikka kaugele kajaks. 

Aitäh Sulle tore laululaps, kes sa oma ilusa lauluhäälega teed meie päevad ilusamaks. 

Aitäh Triin ja Elena, kes võtate vaevaks õpetada meie õpilasi. 

Pühapäeval, 05. mail 2024 toimus järjekordne Kuldne Hääl meie kooli saalis.

Tublid lauljate hääled kõlasid saatebändi, kuhu kuulusid Triin ja Kristjan Mägi ning Gajane Gurbanova. Lauljad olid lasteaiast Pesamuna, Pärnu-Jaagupi Muusikakoolist ja meie koolist  Laulud olid lastele selgeks õpetanud Elena ja Triin Mägi. Lauljatele pakkus tuge Kendro Härm, kes hoolitses selle eest, et laul ikka kaugele kajaks. 

Aitäh Sulle tore laululaps, kes sa oma ilusa lauluhäälega teed meie päevad ilusamaks. 

Aitäh Triin ja Elena, kes võtate vaevaks õpetada meie õpilasi.