Our stories

Paide Torn 2024 13. May Andrus Peetson


Laupäeval, 11. mail toimus Paide E-Piima spordihallis järjekordne mõõduvõtt tuletõrjespordis Paide Torn 2024.

Meie koolis võtsid osa tütarlaste D-grupist Helerin Sai ja C-grupist Aileen Laan ja Adriana-Ly Liin kes saavutas tubli 3 koha.

Noormeestest D-grupis osalesid Jasper Lorentson, Gerek Arus, Robin Lend, Joel Kirikal, Joosep Talvistu ja Mardo Kaldmäe, kes saavutas 1 koha. Noormeestest B-grupist jooksis Indrek Roojärv ja A-grupist jooksis Margo Kaldmäe, kes saavutas lätlaste kõrval 2 koha.

Laupäeval, 11. mail toimus Paide E-Piima spordihallis järjekordne mõõduvõtt tuletõrjespordis Paide Torn 2024.

Meie koolis võtsid osa tütarlaste D-grupist Helerin Sai ja C-grupist Aileen Laan ja Adriana-Ly Liin kes saavutas tubli 3 koha.

Noormeestest D-grupis osalesid Jasper Lorentson, Gerek Arus, Robin Lend, Joel Kirikal, Joosep Talvistu ja Mardo Kaldmäe, kes saavutas 1 koha. Noormeestest B-grupist jooksis Indrek Roojärv ja A-grupist jooksis Margo Kaldmäe, kes saavutas lätlaste kõrval 2 koha.