Наши истории

Meie kooli noored tulid mootorpumbaga hargnemise Eesti meistriteks 05. сентября Andrus Peetson


Laupäeval, 03. septembril 2022, toimusid Türil Eesti Meistrivõistlused tuletõrjespordis. Meie kooli noored tulid  mootorpumbaga hargnemise Eesti meistriteks! Tiimi kuulusid Margo, Indrek, Renet, Karmen, Krettel ja Helerin.

Margost  sai oma vanuse grupi Eesti meister nii 100m takistusriba läbimises, kui ka konksredeliga ronimises. Indrek saavutas oma vanusegrupis konksredeliga ronimises teise koha. Margo saavutas samuti oma vanusegrupis konksredeliga ronimises teise koha. Helerin saavutas samuti oma vanusegrupis konksredeliga ronimises teise koha. Aileen saavutas enda vanusegrupis 100m takistusriba läbimises kolmanda koha. Margo, Karmen, Krettel, Indrek saavutasid 4x100m teatejooksus teise koha.

Õpilased valmistasid võistlusteks ette Maret Kaldmäe ja Ave Annuk.

Palju õnne võitjatele ja aitäh juhendajatele!

Laupäeval, 03. septembril 2022, toimusid Türil Eesti Meistrivõistlused tuletõrjespordis. Meie kooli noored tulid  mootorpumbaga hargnemise Eesti meistriteks! Tiimi kuulusid Margo, Indrek, Renet, Karmen, Krettel ja Helerin.

Margost  sai oma vanuse grupi Eesti meister nii 100m takistusriba läbimises, kui ka konksredeliga ronimises. Indrek saavutas oma vanusegrupis konksredeliga ronimises teise koha. Margo saavutas samuti oma vanusegrupis konksredeliga ronimises teise koha. Helerin saavutas samuti oma vanusegrupis konksredeliga ronimises teise koha. Aileen saavutas enda vanusegrupis 100m takistusriba läbimises kolmanda koha. Margo, Karmen, Krettel, Indrek saavutasid 4x100m teatejooksus teise koha.

Õpilased valmistasid võistlusteks ette Maret Kaldmäe ja Ave Annuk.

Palju õnne võitjatele ja aitäh juhendajatele!