Наши истории

Meile esinesid Merit ja Märten Männiste 21. ноября Andrus Peetson


Kontsertsarja "Muusikat noortelt noortele" raames esinesid meie koolis 21. novembril Merit ja Märten Männiste. 

Õde-venda Merit ja Märten on andekad noored lauljad ja näitlejad. Mõlemad on õppinud Tallinna Muusikakeskkoolis ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias interpretatsioonipedagoogika erialal. Merit on armastatud lauluõpetaja ja Märten õpetab kitarri. Noored on kolleegid Rahvusooperis Estonia, kus nende kanda on nimiosad muusikalides „Pipi Pikksukk“ ning „Buratino“. Merit ja Märten on eesti keelde dubleerinud ka arvukalt multifilme.

Kontsertsarja "Muusikat noortelt noortele" raames esinesid meie koolis 21. novembril Merit ja Märten Männiste. 

Õde-venda Merit ja Märten on andekad noored lauljad ja näitlejad. Mõlemad on õppinud Tallinna Muusikakeskkoolis ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias interpretatsioonipedagoogika erialal. Merit on armastatud lauluõpetaja ja Märten õpetab kitarri. Noored on kolleegid Rahvusooperis Estonia, kus nende kanda on nimiosad muusikalides „Pipi Pikksukk“ ning „Buratino“. Merit ja Märten on eesti keelde dubleerinud ka arvukalt multifilme.