Pärimusmuusika ansambli MARUU kontsert koolis 29. марта Anne Alus

Täna oli meil võimalus Pärnu-Jaagupi Muusikakooli pärimusmuusika ansambli MARUU kontserti nautida. Kõlasid meeleolukalt rahvuslikud muusikapalad, nagu Labajalg, Kõnõtraat jt. lood. Ansamblis osalevad Kristiin Kodu- viiul, lõõtspillidel vennad Karl ja Robin Kruuse, akordionidel mängis vilistlane Madis Sammelselg ja õpetaja Reine Niin ning harfil Hanna Kartau. Aitäh Teile toreda kontserdi eest ning hoiame pöialt laupäevaseks etteasteks.