3. b koolimuuseumi külastus 20. сентября Andrus Peetson

19.09 külastas 3b meie väikest koolimuuseumi.

Lapsed juba eelmisel aastal pärisid mitmeid kordi, et millal me muuseumisse läheme. Õp Tiiu oli väga põhjalikult külaliste vastuvõtmise ette valmistanud huvitavatest juttudest kuni päris võileibadeni välja. Küsimusi sadas lastelt nagu sügist vihma ja juttu jätkunuks mitmeks tunniks. Kahjuks sai aeg otsa, aga me lubasime ükskord sinna pikemaks ajaks tagasi minna eksponaate uurima.

Aitäh õp Tiiu!

19.09 külastas 3b meie väikest koolimuuseumi.

Aitäh õp Tiiu!