Наши истории

Oma Riigi 16. koosseisu valimistulemused 20. октября Andrus Peetson


Kandidaadid

JAKOB KIVI

Ma tahan kaasa rääkida koolielu edendamisel ja parendamisel. Minu jaoks on oluline, et koolielu oleks kõigile sujuv ja meeldiv. Ma loodan, et minust on kasu jamade ja probleemide lahendamisel. Ma luban, et et annan kõik selleks, et asi toimiks ja sujuks.

RAIT TAGAPERE

Ma kandideerin Oma Riiki, sest minu jaoks on õpilasesinduses osalemine uus ning väga huvitav kogemus. Lisaks hoolin koolielust ja selle edendamisest. Oma Riigis on võimalus teha ettepanekuid, mis aitavad sellele kaasa. Minu kohalolek Oma Riigis on vajalik, sest olen võimeline looma mitmekülgseid ideid ja ettepanekuid paljude erinevate teemade kohta ning ka neid ellu viima.

ROBIN KRUUSE

Ma kandideerin Oma Riiki , et teha koolielu huvitamaks ja põnevamaks. Tahan tuua kooli rohkem ägedaid huviringe (male, avalik esinemine, korvpall ….). Ja rahatarkuse teadmine on ka väga vajalik. Me võiksime koostööd teha teiste koolide õpilastega. Aa... ja pannkoogid luban tuua meie kooli menüüsse.

Tulemused

Avalikustatakse peagi. Jälgi seda uudist!

Kandidaadid

JAKOB KIVI

Ma tahan kaasa rääkida koolielu edendamisel ja parendamisel. Minu jaoks on oluline, et koolielu oleks kõigile sujuv ja meeldiv. Ma loodan, et minust on kasu jamade ja probleemide lahendamisel. Ma luban, et et annan kõik selleks, et asi toimiks ja sujuks.

RAIT TAGAPERE

Ma kandideerin Oma Riiki, sest minu jaoks on õpilasesinduses osalemine uus ning väga huvitav kogemus. Lisaks hoolin koolielust ja selle edendamisest. Oma Riigis on võimalus teha ettepanekuid, mis aitavad sellele kaasa. Minu kohalolek Oma Riigis on vajalik, sest olen võimeline looma mitmekülgseid ideid ja ettepanekuid paljude erinevate teemade kohta ning ka neid ellu viima.

ROBIN KRUUSE

Ma kandideerin Oma Riiki , et teha koolielu huvitamaks ja põnevamaks. Tahan tuua kooli rohkem ägedaid huviringe (male, avalik esinemine, korvpall ….). Ja rahatarkuse teadmine on ka väga vajalik. Me võiksime koostööd teha teiste koolide õpilastega. Aa... ja pannkoogid luban tuua meie kooli menüüsse.

Tulemused

Avalikustatakse peagi. Jälgi seda uudist!