8. klass külastas ettevõtet Boardic Eesti OÜ 31. октября Andrus Peetson

8. klassi õpilased külastasid Libatses asuvat ettevõtet Boardic, mis tegeleb tööstusliku pakkematerjali disaini ja tootmisega.

Ettevõtte emafirma asub Rootsis. Meid võttis vastu tegevdirektor Madis Tago, kes tutvustas meile ettevõtte tööd ja toodangut.

Saime teada, et vineeri tuuakse Brasiiliast ja pakkematerjalid (kastid, alused, kaaned, vahelehed) lähevad enamuses ekspordiks Rootsi, Saksamaale ja teistesse Euroopa riikidesse. Õpilased said ka ise kastide kaante valmistamist proovida, mis oli väga põnev. Boardic on kaasaegne pakendifirma, valitud Põhja-Pärnumaa valla aasta ettevõtteks 2021 ning omab Pere- ja töötajasõbraliku ettevõtte tiitlit.

Suured tänud Madis Tagole ja töötajatele 8. klassi poolt!

Suured tänud Madis Tagole ja töötajatele 8. klassi poolt!