1. a klassi hingedepäeva tund 03. ноября Andrus Peetson

1.a klassi neljapäev (02.11.2023) koolis algas täiesti teistmoodi, kui esimest tundi tuli andma õp Tiiu Muhu, kes palus klassis kustuda tuled ja klassiruumi jäid valgustama vaid väikesed küünlaleegid.

Selles õdusas valguses oli põnev kuulata lugu hingedepäeva traditsioonist ja uskumustest seoses sellega. Mõeldes, mõtiskledes ja kaasa rääkides möödus tund väga kiiresti.

Täname õp Tiiut väga põneva tunni eest.

Täname õp Tiiut väga põneva tunni eest.