Наши истории

Meie 9. a klassi õpilased lasteaias diskot tegemas ja seda helindamas 10. ноября Andrus Peetson


9. novembril käisid meie kooli 9. a klassi kaks õpilast, Uku Osula ja Steven Erki Pernik, Pärnu-Jaagupi lasteaias Pesamuna tegemas lastele diskot ja seda ka helindamas.

Poisid panid iseseisvalt ülesse kogu tehnika, testisid seda ning seadsid kõlarite suunad paika vastavalt ruumile. Sündmuse ajal käidi kuulamas teisel pool saali, erinevates punktides, et veenduda heli õiges levikus ruumis. Lõpus jäid vanema rühma lapsed veel diskotama ja hakkasid soovilugusid tellima, millega poisid väga hästi toime tulid. Pärast diskot panid poisid kogu tehnika kokku ja viisid omale kohale tagasi.

Sündmus õnnestus suurepäraselt ja lasteaed jäi meie tööga igati rahule.

9. novembril käisid meie kooli 9. a klassi kaks õpilast, Uku Osula ja Steven Erki Pernik, Pärnu-Jaagupi lasteaias Pesamuna tegemas lastele diskot ja seda ka helindamas.

Poisid panid iseseisvalt ülesse kogu tehnika, testisid seda ning seadsid kõlarite suunad paika vastavalt ruumile. Sündmuse ajal käidi kuulamas teisel pool saali, erinevates punktides, et veenduda heli õiges levikus ruumis. Lõpus jäid vanema rühma lapsed veel diskotama ja hakkasid soovilugusid tellima, millega poisid väga hästi toime tulid. Pärast diskot panid poisid kogu tehnika kokku ja viisid omale kohale tagasi.

Sündmus õnnestus suurepäraselt ja lasteaed jäi meie tööga igati rahule.