Наши истории

Meie pidupäev 23. февраля Andrus Peetson


23. veebruari üritused jätkusid koolis piduliku kätlemise ja kontsert-aktusega spordikeskuses. Aktusel said sõna direktor Joel Pulk, Oma Riigi juht Rebecca Laidna ja abivallavanem Tarvi Tasane. Õpilastele olid laulud, tantsud ja pillimängu selgeks õpetanud õpetajad Elena, Reina, Triin ja Tiina. Kava pani kokku ja üritust vedas Anne Alus. Kogu kontsert oli südamlik, rahvuslik ja meeli ülendav. 

Aitäh sulle armas õpetaja ja meie kooli õpilane, kes sa pead lugu pillimängust, tantsust ja laulust. Aitäh sulle õpilane, kes sa hoolid sellest, mida teised teevad ja oskad nautida kontserdit ja pidupäeva. Koos oleme me tugevad. Hoolime üksteisest ja meie oma Eestimaast.

Ilusat pidupäeva!

23. veebruari üritused jätkusid koolis piduliku kätlemise ja kontsert-aktusega spordikeskuses. Aktusel said sõna direktor Joel Pulk, Oma Riigi juht Rebecca Laidna ja abivallavanem Tarvi Tasane. Õpilastele olid laulud, tantsud ja pillimängu selgeks õpetanud õpetajad Elena, Reina, Triin ja Tiina. Kava pani kokku ja üritust vedas Anne Alus. Kogu kontsert oli südamlik, rahvuslik ja meeli ülendav. 

Aitäh sulle armas õpetaja ja meie kooli õpilane, kes sa pead lugu pillimängust, tantsust ja laulust. Aitäh sulle õpilane, kes sa hoolid sellest, mida teised teevad ja oskad nautida kontserdit ja pidupäeva. Koos oleme me tugevad. Hoolime üksteisest ja meie oma Eestimaast.

Ilusat pidupäeva!