Наши истории

Jooksjad jooksid 06. мая Andrus Peetson


1. mail 2024 osalesid meie tublid jooksjad Suurjooksul ümber Viljandi järve.

Meie kooli vilistlane Peeter Pihelgas on jooksu võitnud kolm korda. Vanuseklassis Helerin Sai Ņ14 vanuseklassis saavutas 18. koha, Jüri Jürisaar M16 vanuseklassis saavutas 25. koha. Mõlema võistlus oli suurepärane. Lisaks õpilastele jooksis õpetaja Bruno Born. 

4. mail Kehtna mõisa jooksul 2,5 km osalesid tublid jooksjad 4. klassist: Mattias Laur, Sander Erik Somer, Henrico Pirjo ja Jasper Lorentson. Võistlustel käidi koos õpetaja Brunoga. 

Aitäh tublidele sportlastele ja õpetaja Brunole. 

1. mail 2024 osalesid meie tublid jooksjad Suurjooksul ümber Viljandi järve.

Meie kooli vilistlane Peeter Pihelgas on jooksu võitnud kolm korda. Vanuseklassis Helerin Sai Ņ14 vanuseklassis saavutas 18. koha, Jüri Jürisaar M16 vanuseklassis saavutas 25. koha. Mõlema võistlus oli suurepärane. Lisaks õpilastele jooksis õpetaja Bruno Born. 

4. mail Kehtna mõisa jooksul 2,5 km osalesid tublid jooksjad 4. klassist: Mattias Laur, Sander Erik Somer, Henrico Pirjo ja Jasper Lorentson. Võistlustel käidi koos õpetaja Brunoga. 

Aitäh tublidele sportlastele ja õpetaja Brunole.