Наши истории

2. päev külalistega 16. мая Andrus Peetson


Leedu õpetajad Prinai maskonna 10st koolist alustasid oma teist päeva vallamajast.

Abivallavanem Tarvi Tasane tutvustas meie valla haridus- ja kultuurielu. Õpetajad Aile ja Meeli rääkisid koolielust Eestis ja meie koolis. Päeva teises pooles osalesid külalised laserlõikuse töötoas ja robootika ringis õpetaja Aile juhendamisel.

Külalised olid vaimustuses meie koolist ja õpetajatest ning lahkusid naeratus näol.

Aitäh kõikidele, kes panustasid.

Leedu õpetajad Prinai maskonna 10st koolist alustasid oma teist päeva vallamajast.

Abivallavanem Tarvi Tasane tutvustas meie valla haridus- ja kultuurielu. Õpetajad Aile ja Meeli rääkisid koolielust Eestis ja meie koolis. Päeva teises pooles osalesid külalised laserlõikuse töötoas ja robootika ringis õpetaja Aile juhendamisel.

Külalised olid vaimustuses meie koolist ja õpetajatest ning lahkusid naeratus näol.

Aitäh kõikidele, kes panustasid.