Наши истории

27.11 tähistasime kodanikupäeva Hea Eeskuju ja Hea Märkaja tiitli kätte andmisega 30. ноября Andrus Peetson


Meie kooli HEA EESKUJU tiitli pälvisid Andri Kingisepp ja Uku Osula IV klassist, Kreete Karits ja Karolin Figol VI klassist ning Anete Hirvela 8. klassist. HEA MÄRKAJA tiitli pälvisid Jaanika Kriks ja Rebeca Käsper VI klassist. Otseülekanne Skype vahendusel toimus Ojako Ettevõtluslaagris osalenutega, Jaanika, Karolin ja Anete olid meiega Skype vahendusel.

Õppealajuhataja
Meeli Tasane

Meie kooli HEA EESKUJU tiitli pälvisid Andri Kingisepp ja Uku Osula IV klassist, Kreete Karits ja Karolin Figol VI klassist ning Anete Hirvela 8. klassist. HEA MÄRKAJA tiitli pälvisid Jaanika Kriks ja Rebeca Käsper VI klassist. Otseülekanne Skype vahendusel toimus Ojako Ettevõtluslaagris osalenutega, Jaanika, Karolin ja Anete olid meiega Skype vahendusel.

Õppealajuhataja
Meeli Tasane