Digikoristuspäev 29. января Andrus Peetson

Reedel toimus koolis digikoristuspäev. Huvilisi oli palju ja just väiksematest klassidest. Õpilased jagasid erinevaid nippe oma digiprügi haldamiseks. Kokku toimus neli tegeuvspesa. Õpilased jagasd nippe, kuidas saada oma telefoni kiiremaks, kuidas tekitada sinna rohkem ruumi ja kuidas leida see kiirelt ülesse ning  kuidas on mõisltik oma telefoni füüsiliselt puhastada.

Tänan Karmen, Ly-Ann, Heidi, Hanna ja Emily õpitubasid läbi viimast. Eerot natuke ka.

Aile Jaansalu
Haridustehnoloog