Muuseumipäev 04. июня Andrus Peetson

3. juunil 2019 toimus koolis muuseumipäev. Päev algas ühise loenguga rahvamajas, kus kanti ette õpilaste poolt valminud uurimustööd. Need olid väga põnevad nii sisult kui ka seepärast, et nendes oli kasutatud tänavatest ülevaate andmiseks droonivideosid.

Pärast loenguid suundusid õpilased erienvatesse õpitubadesse. Oli orienteerumismäng vanasõnadega, automuuseumi külastus, tutvustati vana aja töid ja töövahendeid, toimusid meisterdamise töötoad, 7. klassi õpilased kandsid ette lühinäidendi ja toimusid vana aja mängud muuseumi õuel.

Pilte vaata siit.

Aile Jaansalu