Наши истории

Maal elamise päev 30. сентября Andrus Peetson


Maal elamise päev meie koolis 28.09. Toimusid ägedad töötoad meie toredate õpetajate ettevõtmisel. Kaitseliitlased ehitasid parki ägeda seiklusraja, kus oli võimalik enda julgus proovile panna. Päev lõppes ühise jooksmise ja kõndimisega terviserajal. Aitäh hea õpetaja ja tore lapsevanem, kes sa meiega koos seda päeva aitasid läbi viia.

Piltidel õpilased Lepiku-Mardi talus taimi ja puid  tundma õppimas. Fotode autor Tiina Põder.

Pilte vaata siit.

Maal elamise päev meie koolis 28.09. Toimusid ägedad töötoad meie toredate õpetajate ettevõtmisel. Kaitseliitlased ehitasid parki ägeda seiklusraja, kus oli võimalik enda julgus proovile panna. Päev lõppes ühise jooksmise ja kõndimisega terviserajal. Aitäh hea õpetaja ja tore lapsevanem, kes sa meiega koos seda päeva aitasid läbi viia.

Piltidel õpilased Lepiku-Mardi talus taimi ja puid  tundma õppimas. Fotode autor Tiina Põder.

Pilte vaata siit.