4. ja 5. klass Silma Õpikojas 24. сентября Andrus Peetson

24.09 külastasid Pärnu-Jaagupi Põhikooli 4-5.klasside õpilased Silma Õpikoda. Õpilased püüdsid kahvaga veest putukaid, said harjutada meeskonnatööd. Kui iga grupp oli leidnud mõned putukad, uuriti neid lähemalt mikroskoobi all, raamatute abil vaadeldi nende tunnuseid ning määrati liik. Seejärel korraldati näitus ning lapsed said tutvuda teiste gruppide leidudega. Päeva teises osas õppisime putukatest suuremaid veeelukaid, õppisime eristama hallhüljest ja viigerhüljest, eristasime magevee- ja mereveekalu ning õppisime programmi abil eristama veelinde.

Anett Mölder

Anett Mölder