Наши истории

Seminar teemal "Kuidas saada Youtuberiks?" Artur Rehi 20. jaanuaril 2020 21. января Anne Alus


20. jaanuaril 2020 külastas meie kooli youtuber, näitleja ja muusik Artur Rehi.

Eestis saab elukutselised Youtuberid (elukutseline Youtuber - Youtuber, kes Youtube tulust end elatab) ühe käe sõrmedel üles lugeda, meid on väga vähe. Samal ajal on huvi selle eriala vastu tohutult suur. Paljud noored proovivad Youtube maailmas õnne, aga tihti jääbki see vaid proovimiseks, sest puuduvad oskused ja taustainfo. Tegemist on niivõrd uue ametiga, nii uue maailmaga, et keegi ei ole jõudnud noori veel sellel alal harida. 

Olen olnud elukutseline Youtuber juba viis aastat, aga hobikorras on seda teinud 2011-st aastast. Olen teinud aastate jooksul Youtube`i üle 1500 video. Lisaks oma kogemusele olen õppinud Hollywoodis, koolis the American Academy of Dramatic Arts. Elasin Hollywoodis kolm aastat ja õppisin näitlemist, avalikku esinemist, reklaami, uus meediat (Youtube), teatrit, laulmist, tantsimist jms. 

Artur Rehi rääkis noortele, milliseid võlud ja valud on youtube maailmas. Mida ta on teinud valesti, mida tuli õppida. Hetkel teeb palju reklaamiturundust  Eestile välismaal ning põhiliselt USA-sse. Teine amet on temal muusik ning ansambel on AHOI.

Seminaril osalesid õpilased 7.-9. klassist ning oodatud olid huvilised 5.-6. klassist.

Anne Alus

20. jaanuaril 2020 külastas meie kooli youtuber, näitleja ja muusik Artur Rehi.

Eestis saab elukutselised Youtuberid (elukutseline Youtuber - Youtuber, kes Youtube tulust end elatab) ühe käe sõrmedel üles lugeda, meid on väga vähe. Samal ajal on huvi selle eriala vastu tohutult suur. Paljud noored proovivad Youtube maailmas õnne, aga tihti jääbki see vaid proovimiseks, sest puuduvad oskused ja taustainfo. Tegemist on niivõrd uue ametiga, nii uue maailmaga, et keegi ei ole jõudnud noori veel sellel alal harida. 

Olen olnud elukutseline Youtuber juba viis aastat, aga hobikorras on seda teinud 2011-st aastast. Olen teinud aastate jooksul Youtube`i üle 1500 video. Lisaks oma kogemusele olen õppinud Hollywoodis, koolis the American Academy of Dramatic Arts. Elasin Hollywoodis kolm aastat ja õppisin näitlemist, avalikku esinemist, reklaami, uus meediat (Youtube), teatrit, laulmist, tantsimist jms. 

Artur Rehi rääkis noortele, milliseid võlud ja valud on youtube maailmas. Mida ta on teinud valesti, mida tuli õppida. Hetkel teeb palju reklaamiturundust  Eestile välismaal ning põhiliselt USA-sse. Teine amet on temal muusik ning ansambel on AHOI.

Seminaril osalesid õpilased 7.-9. klassist ning oodatud olid huvilised 5.-6. klassist.

Anne Alus