Наши истории

Vaimse tervise kuu Pärnu-Jaagupi Põhikoolis 29. января Andrus Peetson


15. jaanuarist veebruari keskpaigani on meie koolis seoses Vaimse tervise projektiga tähelepanu all valdkond, mis puudutab sotsiaalse ja vaimse keskkonna teadvustamist ning teadliku kujundamist. See on ühtlasi RIIKLIKU ÕPPEKAVA nõue ja ettekirjutus haridusasutustele.

Suur tänu Tervistedendava kooli meeskonnale eesotsas Diana ja Evaga, tänu kellele on toimunud ja on veel toimumas üritusi, mis meid väiksematest suuremateni selles valdkonnas kõnetavad.

15. jaanuarist veebruari keskpaigani on meie koolis seoses Vaimse tervise projektiga tähelepanu all valdkond, mis puudutab sotsiaalse ja vaimse keskkonna teadvustamist ning teadliku kujundamist. See on ühtlasi RIIKLIKU ÕPPEKAVA nõue ja ettekirjutus haridusasutustele.

Suur tänu Tervistedendava kooli meeskonnale eesotsas Diana ja Evaga, tänu kellele on toimunud ja on veel toimumas üritusi, mis meid väiksematest suuremateni selles valdkonnas kõnetavad.