31. jaanuaril toimus maakondlik Nuputa viktoriin 03. февраля Andrus Peetson

5.-6. klassi arvestuses osales kaks võistkonda. I võistkonda kuulusid 6. klassis Henri Kuusalu ja Ralf Puusepp ning 5. klassist Karolin Dello ja Aron Kaljur. Võiskond saavutas 6.-7. koha. Hästi osales ka II võistkond, kuhu kuulusid 6. klassist Karl Jaanis ning 5. klassist Aliisa Laan, Andri Kingisepp ja Andreas Puust. Õpilasi juhendas Hille Uustamm.

7. klassi arvestuses osales ka kaks võistkonda. I võistkond võitis 2. koha ja esindab Pärnumaad 9. mail Tallinnas toimuvas vabariiklikus voorus. Võistkonda kuulusid Madis Sammelselg, Karolin Figol ja Kreete Karits. Hästi osales ka II võistkond koosseisus Heidi Sai, Hanna Grete Leas ja Tauri Avarmaa. Õpilasi juhendas Helen Mitt.

Hille Uustamm
Matemaatika õpetaja