Euroopa nädal meie koolis 05. мая Anne Alus

4.-8. maini on meie koolis Euroopa nädal, mis aitab õpilastel rohkem tundma õppida Euroopa Liidu riike, rahvast ja kultuuri.

Nädal päädib 9. mai, euroopa päevaga, mil ootame kõiki (turvalise pikivahega) loodusesse matkama ja kirjutama kirja oma sõbrale väljaspool Eestit.

Nädala jooksul osalevad õpilased digimängus „Minu Euroopa“, Eesti vabariigi presidendi veebiseminaril, võtavad osa e-tunnist „Mida tähendab olla eurooplane 2020?“, jälgivad mälumängu „Eesti mäng. Euroopa eri“ ETV-s, kirjutavad kirja oma sõbrale ühes EL riigis.

Konkreetsed ülesanded (klassiti) on lõimitud ajaloo, ühiskonnaõpetuse, eesti keele, kirjanduse, inglise keele, geograafia ja kehalise kasvatuse tunniga.