Наши истории

Ise tegin, hästi tegin 17. февраля Andrus Peetson


16.02 toimus 9. klassi loov- ja uurimistööde kaitsmine. Kaitstud tööd olid huvitavad ja hästi esitletud.

Mihkel Veeris oli endale kodus teinud ilusa töötava arvuti ja tema kaitses oma tööd zoomi vahendusel. Eliise tegi huvitava aiakaunistuse, Romet kirjutas ja tutvustas iseennast. Tervislikust toitumisest rääkisid Kristel, Agle ja Mariliis. Tänu nendele said kõik kuulajad oma teadmised Kahoodi vahendusel proovile panna. Huvitav oli kuulata Germo, Kenerti ja Raiko ettekannet keelatud ainete tarvitamisest meie koolis. Eero ja Caroli töö oli Discord boti loomisest.

Aitäh kõikidele juhendajatele õpetajatele Hele, Helen Mitt, Aile Jaansalu ja Eva Palk. Lastevanematele Diana Veeris, Maarika Tsilk ja sugulasele Ravel Dellole, kes olid tööde juhendajateks.

16.02 toimus 9. klassi loov- ja uurimistööde kaitsmine. Kaitstud tööd olid huvitavad ja hästi esitletud.

Mihkel Veeris oli endale kodus teinud ilusa töötava arvuti ja tema kaitses oma tööd zoomi vahendusel. Eliise tegi huvitava aiakaunistuse, Romet kirjutas ja tutvustas iseennast. Tervislikust toitumisest rääkisid Kristel, Agle ja Mariliis. Tänu nendele said kõik kuulajad oma teadmised Kahoodi vahendusel proovile panna. Huvitav oli kuulata Germo, Kenerti ja Raiko ettekannet keelatud ainete tarvitamisest meie koolis. Eero ja Caroli töö oli Discord boti loomisest.

Aitäh kõikidele juhendajatele õpetajatele Hele, Helen Mitt, Aile Jaansalu ja Eva Palk. Lastevanematele Diana Veeris, Maarika Tsilk ja sugulasele Ravel Dellole, kes olid tööde juhendajateks.