Igale koolilapsele sülearvuti 01. апреля Andrus Peetson

Täna saabusid meie kooli MTÜ Lastekaitse Liidu poolt korraldatud toetuskampaania "Igale lapsele sülearvuti" kaudu 12 sülearvutit, mis jäävad meie õpilaste kasutada.

Kui on õpilasi, kellel on distantsõppe ajal vajadus arvuti järele, siis anna oma soovist teada kooli IT juhile andrus.peetson@pjkool.ee.

Projekt algatati seoses distantsõppes suurenenud vajadustega arvutite järele laste kodudes. Hetkel on teada, et distantsõpe kestab 25.aprillini 2021. Seni on meie kool kodusõppeks välja andnud ligi 30 süle- ja tahvelarvutit.