Наши истории

Teadust täis laheaeg 15. апреля Andrus Peetson


Vaheaeg on tulekul. Kindlasti soovime kõik palju värskes õhus viibida. Kuna on aga oluline endiselt distantsi hoida ja vaheajal mitte gruppidesse koguneda, on meie kooli vilistlane Helen Sai oma mees(nais) konnaga pakkumas lastele, noortele ja ka õpetajatele (v)laheajapäevi.

Soovid enda, laste ja/või pere jaoks vaheaega särtsakamas muuta? Tulge koos Laheajale! Interaktiivne teadusteater, põnevad veebiteadusringid, challenge'id ja kuhjaga uusi teadmisi - just see kõik ootab tervet peret 20.-22. aprillil Laheajal koos Kolme Põrsake, AHHAA ja teiste ägedate teaduse populariseerijatega! Kaks suurt teadusgiganti ühendavad oma jõud ja toovad koolivaheajal distantsilt lausa kolme päeva jagu teadust ja põnevust otse koju kätte.

Kogu info on saadaval: www.kolmporsakest.ee/laheaeg või www.ahhaa.ee/laheaeg  ja Facebookis https://www.facebook.com/events/1483485058653556

Osalejatele on ka uhked auhinnad- peaauhind TikToki tegijate seas on uus PS5 ja õpetajatel on ka võimalus osa võtta ning võita klassidele teaduskaste. Hommikusel ajal on rohkem vaatamist väiksematele ning õhtustel aegadel vanematele lastele, kuid põhikooli kõik õpilased peaksid endale midagi sealt huvipärast leidma.


Päikest!
Helen Sai
Juhtpõrsa abipõrsas

Vaheaeg on tulekul. Kindlasti soovime kõik palju värskes õhus viibida. Kuna on aga oluline endiselt distantsi hoida ja vaheajal mitte gruppidesse koguneda, on meie kooli vilistlane Helen Sai oma mees(nais) konnaga pakkumas lastele, noortele ja ka õpetajatele (v)laheajapäevi.

Soovid enda, laste ja/või pere jaoks vaheaega särtsakamas muuta? Tulge koos Laheajale! Interaktiivne teadusteater, põnevad veebiteadusringid, challenge'id ja kuhjaga uusi teadmisi - just see kõik ootab tervet peret 20.-22. aprillil Laheajal koos Kolme Põrsake, AHHAA ja teiste ägedate teaduse populariseerijatega! Kaks suurt teadusgiganti ühendavad oma jõud ja toovad koolivaheajal distantsilt lausa kolme päeva jagu teadust ja põnevust otse koju kätte.

Kogu info on saadaval: www.kolmporsakest.ee/laheaeg või www.ahhaa.ee/laheaeg  ja Facebookis https://www.facebook.com/events/1483485058653556

Osalejatele on ka uhked auhinnad- peaauhind TikToki tegijate seas on uus PS5 ja õpetajatel on ka võimalus osa võtta ning võita klassidele teaduskaste. Hommikusel ajal on rohkem vaatamist väiksematele ning õhtustel aegadel vanematele lastele, kuid põhikooli kõik õpilased peaksid endale midagi sealt huvipärast leidma.


Päikest!
Helen Sai
Juhtpõrsa abipõrsas