Наши истории

Euroopa nädala viktoriini I koht meie koolis, Merit Kivikas 20. мая Anne Alus


Pärnu-Jaagupi Põhikooli 6. ja 8.a klassi õpilased osalesid maakondlikul Euroopa nädalal. Inglise keele õppeaine raames esitati võistlusele kaks veebipõhist esitlust "Traditional Estonian Food" ja "Famous Estonian People". Mõlema klassi võistlustööd said žürii poolt auhinnatud! Euroopa nädala viktoriini inglise keeles võitis 6. klasside arvestuses Merit Kivikas. Palju õnne! Juhendaja: õp. Liset Muhu  

 

Pärnu-Jaagupi Põhikooli 6. ja 8.a klassi õpilased osalesid maakondlikul Euroopa nädalal. Inglise keele õppeaine raames esitati võistlusele kaks veebipõhist esitlust "Traditional Estonian Food" ja "Famous Estonian People". Mõlema klassi võistlustööd said žürii poolt auhinnatud! Euroopa nädala viktoriini inglise keeles võitis 6. klasside arvestuses Merit Kivikas. Palju õnne! Juhendaja: õp. Liset Muhu