2. a klass rääkis projektipäeval mänguasjadest 10. апреля Andrus Peetson

2. a klass uuris projektipäevaks emadelt-isadelt ja vanaemadelt-vanaisadelt, milliste mänguasjadega nemad lapsepõlves mängisid.  Kaasa oli toodud väga põnevaid ja ka väga pika ajalooga asju. Osadest mängasjadest vaatasime õpetajale saadetud pilte. Iga laps sai rääkida, mida põnevat ta teada sai.

Mängisime vanast ajast pärit mängu "Vanaema lõngakera läks sassi" ja igaüks meisterdas endale  mänguasja, mis seondub saabuvate lihavõtetega - lõngatutist jänese.

Aitäh vanematele, vanavanematele ja vanavanematele oma lapsepõlvemeenutuste jagamise eest!

Lapsed said ühes vahetunnis 1.b klassi õpetaja Anneli eestvedamisel ka kogemuse, kuidas vanal ajal pidi kooli vahetunnis käituma. Kogu algklasside korrus jalutas paarides ümber koridori, joosta seekord ei saanud.