3. b Vannikinos 20. oktoober Andrus Peetson

10.10 oli väga vahva päev - külastasime Vannikino.

Lapsed said oma käega pärmitaigent sõtkuda ja pitsasid valmistada vastavalt oma maitsele ja soovile. Seni kuni taigen end kausis kergitas, mängisime meie õues vahvaid mänge. Kuniks aga pitsad ahjus küpsesid, siis vaatasime mõnusasti vannides lebotades filmi.

Vaheajal pugisime kõhud kõvasti pitsat ja kaneelirulle täis ning filmivaatamine jätkus. Aeg toredas vanas koolimajas möödus linnulennul. Pererahvas oli väga tore ning külalislahke, pitsat ja kaneelirulle pandi meile teele kaasagi. Saame pitsasöömis afterparty ka maha pidada.

Lapsed jäid erilise koolipäevaga väga rahule.

10.10 oli väga vahva päev - külastasime Vannikino.

Lapsed jäid erilise koolipäevaga väga rahule.