3. klass külas Lõpe kooli õpilastel (täiend 24.05) 16. mai Andrus Peetson

15. mail oli 3. klassi õpilastel tore võimalus sõita külla Lõpe kooli lastele. Üheskoos külastasime Mätliku talu, kus kogesime ehedaid maaelu tegemisi, tundsime "maalõhna" ja nunnutasime imearmast lambakarja. Päeva lõpetasime üheskoos lustides Oidrema külaplatsil ja soovijad said imetleda vaadet veetornist. Kohtumine oli meeleolukas ja pakkus palju rõõmsaid hetki.

Täname Lõpe kooli vahva päeva eest.

Täname Lõpe kooli vahva päeva eest.