Meie lood

6. oktoobril panid meie õpetajad oma ameti maha ... 10. oktoober Andrus Peetson


Kuna 6. oktoobril võttis meie koolis võimu üle 9. klass, "sunniti" õpetajad koolimajast astuma n-ö kõigi nelja tuule suunas.

Õnneks mitte kaugele ja siiski üheskoos. Buss viis rõõmsad ja ootusärevuses pedagoogid Pärnu. Sellest, mis ees ootab, teadis ainult Anne Alus, kes õpetajate väljasõidu korraldas. Kohapeal selgus, et vanalinnas ootas särtsakas, humoorikas ja tark giid Ann Eichhorst. Jätkus silmaringi laiendav tuur Punases tornis ja selle ümber. Edasi suunduti Pärnu Linnakodaniku Majja. Jälle oli tore targemaks saada.

Ann jalutas koos meiega Supeluse tänavale, kus juhtis tähelepanu nii mõnelegi põneva arhitektuuri ja ajalooga hoonele, kust me tavaliselt lihtsalt mööda kõndisime.

Lõunat sõime restoranis Villa Wesset … ja juttu jätkus kauemaks.

Oli vahva päev nii õpetajate kui ka õpilaste jaoks.

Merike Mäemets
9. klassi juhataja

Kuna 6. oktoobril võttis meie koolis võimu üle 9. klass, "sunniti" õpetajad koolimajast astuma n-ö kõigi nelja tuule suunas.

Õnneks mitte kaugele ja siiski üheskoos. Buss viis rõõmsad ja ootusärevuses pedagoogid Pärnu. Sellest, mis ees ootab, teadis ainult Anne Alus, kes õpetajate väljasõidu korraldas. Kohapeal selgus, et vanalinnas ootas särtsakas, humoorikas ja tark giid Ann Eichhorst. Jätkus silmaringi laiendav tuur Punases tornis ja selle ümber. Edasi suunduti Pärnu Linnakodaniku Majja. Jälle oli tore targemaks saada.

Ann jalutas koos meiega Supeluse tänavale, kus juhtis tähelepanu nii mõnelegi põneva arhitektuuri ja ajalooga hoonele, kust me tavaliselt lihtsalt mööda kõndisime.

Lõunat sõime restoranis Villa Wesset … ja juttu jätkus kauemaks.

Oli vahva päev nii õpetajate kui ka õpilaste jaoks.

Merike Mäemets
9. klassi juhataja