Meie lood

7.-9. klassi jõuluüllatuste pidu 19. detsember Andrus Peetson


18. detsembri õhtupoolikul sai hoo sisse 7.-9. klasside jõulupidu.

Pidu algas üllatusega, kelleks oli Stig Rästa. Stig rääkis meile lugusid lauludest ja laululoomisest. Stig soojendas meie südameid ilusate lauludega. Stigile järgnes meie kooli bändide kontsert. Kõik bändid olid üliägedad ja esitused olid kaasaegselt bändilikud. Peo viimased osas esitasid klassid ehtsat omaloomingut. 8. klass tantsis väga laheda tantsu, 9. klassist Karmen ja Kristo esitasid toreda luuletuse ja 7. klassi esituses kõlas nende endi poolt esitatud laul, mille sõnad ja liikumine oli nende endi poolt loodud. See oli üliäge ja väga ägeda lavastusega. Ja loomulikult olid peol päkapikk Janne ja jõuluvana.

Aitäh õpetajad Merike, Karina, Elle ja Hele, et hoolite ja aitate. Aitäh õpetaja Kevinile, kes bändidele hääled sisse puhus. Aitäh Annele, kes hoolitses selle eest, et jõulupeod kõik said peetud. Aitäh Andrusele, kes filmis ja mõnel peol ka DJ oli. 
Aitäh õpetajatele Tiina ja Elena toredate tantsude ja laulude eest. Aitäh jõuluvana Joelile, kes oli kohal igal peol.

Kaunist jõuluaega kõikidele! 
 

18. detsembri õhtupoolikul sai hoo sisse 7.-9. klasside jõulupidu.

Pidu algas üllatusega, kelleks oli Stig Rästa. Stig rääkis meile lugusid lauludest ja laululoomisest. Stig soojendas meie südameid ilusate lauludega. Stigile järgnes meie kooli bändide kontsert. Kõik bändid olid üliägedad ja esitused olid kaasaegselt bändilikud. Peo viimased osas esitasid klassid ehtsat omaloomingut. 8. klass tantsis väga laheda tantsu, 9. klassist Karmen ja Kristo esitasid toreda luuletuse ja 7. klassi esituses kõlas nende endi poolt esitatud laul, mille sõnad ja liikumine oli nende endi poolt loodud. See oli üliäge ja väga ägeda lavastusega. Ja loomulikult olid peol päkapikk Janne ja jõuluvana.

Aitäh õpetajad Merike, Karina, Elle ja Hele, et hoolite ja aitate. Aitäh õpetaja Kevinile, kes bändidele hääled sisse puhus. Aitäh Annele, kes hoolitses selle eest, et jõulupeod kõik said peetud. Aitäh Andrusele, kes filmis ja mõnel peol ka DJ oli. 
Aitäh õpetajatele Tiina ja Elena toredate tantsude ja laulude eest. Aitäh jõuluvana Joelile, kes oli kohal igal peol.

Kaunist jõuluaega kõikidele!