Meie lood

8. Pärnumaa matemaatikute laager 26. september Andrus Peetson


23.-24. septembril 2022 toimus 8. Pärnumaa matemaatikute laager. Meie koolist osalesid Kelli, Angeelika, Steven Erki, Uku ja Randy. Reede hommikul sõitsime Tartusse külastama teaduskooli ja Tartu Ülikooli uut Deltamaja. Teaduskoolis võttis meid vastu Raili Vilt ja Tiksu. Tutvusime majaga, saime teada, mida seal tehakse ja kuulasime loengut fraktalitest. Deltamajas tegid magistrandid meile ekskursiooni ja rääkisid, mida seal õppida saab. Edasi sõitsime Kilingi-Nõmme. Õpetajad Kerdi ja Kaidi viisid läbi Rakett 69 töötoad. Esimeses valmistati rakett ja teises sild. Õhtu lõppes seltskondlike mängudega. Õpilased leidsid uusi sõpru ja neil oli tore suhelda poole ööni.

23.-24. septembril 2022 toimus 8. Pärnumaa matemaatikute laager. Meie koolist osalesid Kelli, Angeelika, Steven Erki, Uku ja Randy. Reede hommikul sõitsime Tartusse külastama teaduskooli ja Tartu Ülikooli uut Deltamaja. Teaduskoolis võttis meid vastu Raili Vilt ja Tiksu. Tutvusime majaga, saime teada, mida seal tehakse ja kuulasime loengut fraktalitest. Deltamajas tegid magistrandid meile ekskursiooni ja rääkisid, mida seal õppida saab. Edasi sõitsime Kilingi-Nõmme. Õpetajad Kerdi ja Kaidi viisid läbi Rakett 69 töötoad. Esimeses valmistati rakett ja teises sild. Õhtu lõppes seltskondlike mängudega. Õpilased leidsid uusi sõpru ja neil oli tore suhelda poole ööni.