Eriolümpia jooksukross Jõgeval 25. september Andrus Peetson

Pärnu-Jaagupi Põhikooli väikeklassi õpilased võtsid osa 25. septembril 2019 Jõgeval toimunud jooksukrossist. Õpilased läbisid metsarajal 500m ning saavutasid tublisid tulemusi.  Kairi Kostruleva saavutas oma divisjonis II koha. Tublidele tulemustele jooksid end ka Markus Kaljurand (IV koht), Marten Luumberg (V koht) ning Kairit Kostruleva ( VI koht).  Eelnevalt jagati omavahel õpetussõnu kuidas distantsi võimalikult efektiivselt läbida ning iga jooksja andis endast parima.  Suured tänud õpetaja Bruno Bornile ja Urve Indermittele jooksjate ettevalmistuse eest. Jooksjatega olid kaasas õpetajad Külliki Kruusmann ja Liia Kruusmann.

Külliki Kruusmann
Väikeklassi õpetaja