Ettevõtlusküla rollimängud 07. juuni Andrus Peetson

7. juunil toimus kooli aulas Ettevõtlusküla rollimängude Ettevõtlik pere ja Ettevõtlik kodanik läbimängimine. Hommikul said võimaluse mängida 6. klassi õpilased ja pärast 8. klassi õpilased.

Mängude eesmärk on õppida, mida peab tegema oma firma loomiseks ja kui raske või kerge on teenida kasumit. Kuidas raha säästa?

Mängijad võivad vabalt kasutada oma loovust. Kõike saab mängida läbi äpi, kus saab teha ülekandeid, arvestada oma ettevõtte ja isikliku rahaga ja mitte neid segamini ajada. Lõplik eesmärk on teenida palju kasumit ja õnnelikud inimesed.

Lapsed võtsid mängu väga hästi vastu. Järgmine kooliaasta mängime jälle!

Lapsed võtsid mängu väga hästi vastu. Järgmine kooliaasta mängime jälle!