Ja läbi ta saigi... 12. juuni Andrus Peetson

11. juuni õhtul kogunes kogu koolipere koos vanematega kooliparki, et panna tore punkt meie tegusale kooliaastale.

Direktor Joel Pulk andis kõige tublimatele kätte kiituskirjad ja kooli toetanud lapsevanemad said tänukirjad. Kirilindude tantsurühmad, 1. ja 2. klassi lapsed, Laieldese naisrühm ja segarühma mehed tantsisid suve avatuks. Vaheajal jagati tunnistusi ja nauditi 5.b klassi kohvikust head ja paremat. Kontsert jätkus aulas lauljate ja pillimängijate etteastetega. Rahvalikke pillilugudega astusid üles Suur ja Väike Maruu ning 2. klasside kandleorkester. Plokkflöötide ansamblid 3. klassidest. 4. ja 5. klassidest esitasid kaasaegset filmimuusikat. Õpetaja Siiri keelpilli orkester jätkas kaasaegse muusikaga. Mudilaskoorid laulsid suve avatuks.

Aitäh õpetajad Tiina, Elena, Siiri, Triin ja Reine toreda kontseri eest.

Päikeselist ja avastusterohket suve kogu kooliperele! Kohtume 1. septembril.

Pilte vaata siit.

Aitäh õpetajad Tiina, Elena, Siiri, Triin ja Reine toreda kontseri eest.

Päikeselist ja avastusterohket suve kogu kooliperele! Kohtume 1. septembril.