Meie lood

Jõulud meie koolis on alanud 15. detsember Andrus Peetson


Reedel, 15. detsembril toimus 4.-6. klasside jõulupidu. 

Kohal olid päkapikk Tiiu noortekast ja päkapikk Janne Soomest. Loomulikult oli kohal ka jõuluvana. Pillilugudega kaunistas pidu Robin 6. klassist. Ägeda näidendi inglise keeles esitas 4. b klass. 5. a klassi tüdrukud tantsisid lumetantsu ja a klassi poisid said hakkama ägeda meheliku tantsu. Last Christmas kõlas 6. klassi eituses. Kirilinnud õpetaja Tiina juhendamisel tantsisid ägedaid tantse. 4. a klass esitas Kuldari pilli saatel loo Kingisoov. Rosetid Merili juhendamisel andsid peole värvi kaasaegse tantsuga. 5. b esitas väga ägeda tantsu.

Oluline on see, et kõik oli laste endi poolt mõeldud.

Aitäh kõikidele õpetajatele ja õpilastele, kelle kaasabil sai toimuma äge jõulupidu. 

Meeli Tasane
Õppealajuhataja

Reedel, 15. detsembril toimus 4.-6. klasside jõulupidu. 

Kohal olid päkapikk Tiiu noortekast ja päkapikk Janne Soomest. Loomulikult oli kohal ka jõuluvana. Pillilugudega kaunistas pidu Robin 6. klassist. Ägeda näidendi inglise keeles esitas 4. b klass. 5. a klassi tüdrukud tantsisid lumetantsu ja a klassi poisid said hakkama ägeda meheliku tantsu. Last Christmas kõlas 6. klassi eituses. Kirilinnud õpetaja Tiina juhendamisel tantsisid ägedaid tantse. 4. a klass esitas Kuldari pilli saatel loo Kingisoov. Rosetid Merili juhendamisel andsid peole värvi kaasaegse tantsuga. 5. b esitas väga ägeda tantsu.

Oluline on see, et kõik oli laste endi poolt mõeldud.

Aitäh kõikidele õpetajatele ja õpilastele, kelle kaasabil sai toimuma äge jõulupidu. 

Meeli Tasane
Õppealajuhataja